21. aprīlis, 2018, Sestdiena

Marģers, Anastasija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

"Jautrā nedēļa" K.Valdemāra Ainažu pamatskolā

13.03.2017 12:01

No 6. marta līdz 10. martam K.Valdemāra Ainažu pamatskolā ikdiena noritēja jautrāk kā parasti. Skolēni bija ģērbušies raibāk, citādāk, krāsaināk,atbilstoši katras dienas moto: pirmdien - “Man cepure trim stūriem vai cita”, otrdien -“Apaušu kājiņas koši”, trešdien- “Katram savs dubultnieks”, ceturtdien - “Melns vai balts”, bet piektdien - “Vēlos pārsteigt ar frizūru.” Visi, kuri atbalstīja šo jautrošanos, tika iemūžināti.

Skolotāji katru dienu atzīmēja tos skolēnus, kuriem, viņuprāt,bija izdevies atbilstošāk un radošāk atspoguļot dienas uzdevumus. Pamanāmākie bija Estere Līdaka (1.klase),Markuss Puriņš(2.klase), Niks Baumanis(3.klase), Dace Jaunbalode(5.klase), Markuss Sārs(6.klase). Šie skolēni ieguva “HESBURGER” dāvanu kartes. 

Nedēļas noslēgumā notika atpūtas pēcpusdiena “Esi atjautīgs!”, kurā Skolēnu padomes pārstāves Samanta Kānīte, Robina Kopštāle un Sabīne Kalmača klašu kolektīviem bija sagatavojušas erudīcijas, atjautības konkursu. Tajā tika noskaidroti atjautīgākie klašu kolektīvi. Šoreiz pirmajā vietā 7.klases kolektīvs, dalīto otro vietu ieguva 3. un 4./5.klašu kolektīvs, bet trešajā vietā 2. un 6. klašu kolektīvs. Neskatoties uz rezultātiem, konkursa noslēgumā visi bija pelnījuši mieloties ar gardu saldējumu.
Atpūtas pēcpusdienā katrs klases kolektīvs sagatavoja un vadīja atrakciju vai rotaļu skolas biedriem, jo kurš gan par savu labsajūtu prot parūpēties vislabāk kā vien cilvēks pats. Pasākumā valdīja jauka gaisotne, un noslēgumā dalībnieku acīs mirdzēja prieks un gandarījums par jautri pavadītu laiku, kas ievadīja skolēnus pavasara brīvdienās.
Lai visiem laba atpūta pirms nākamā mācību darba cēliena!

Direktora vietniece audzināšanas darbā Daiga Tomsone