24. aprīlis, 2018, Otrdiena

Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Gaidot saulīti…

20.03.2017 09:15

Pavasara saulīti gaidot un īsinot ziemas dienas, lauvieši iesaistījušies vairākās izglītojošās nodarbībās un tikušies ar zinošiem un interesantiem cilvēkiem. Visu februāri un vēl marta sākumā Tautas namā bija skatāma Limbažu novadpētniecības muzeja izstāde “Svētupe.

Pa upi no Limbažiem uz jūru”. Lai tuvāk pastāstītu par izstādes tapšanu, kā arī iepazīstinātu ar grāmatu “Svētupe krustām šķērsām” , pie mums viesojās izstādes un grāmatas autore Rasma Noriņa un fotogrāfiju autors Juris Urtāns. Ar interesi klausījāmies stāstījumā, kā arī saņēmām atbildes uz visiem mūsu jautājumiem.

Februāra pēdējā sestdienā mūsu viešņa bija farmaceite Maiga Liepiņa. Klausījāmies stāstījumā par pārgājienu gar Baltijas jūras krastu mūsu pašu zemītē, kā arī par Spānijā noieto Svētā Jēkaba ceļu. Varam tikai apbrīnot Maigas kundzi par izturību un neatlaidību! Runājām gan par to, ko katrs varam darīt savas veselības labā, gan par tīri sadzīviskām un ar medikamentiem saistītām lietām.

12.martā tikāmies ar zīmola “Dabas spēks” īpašnieci, dažādu sēklu maisījumu ražotāju Inesi Manguli no Stalbes pagasta. Inese mūs iepazīstināja ar augiem, no kuru sēkliņām viņa gatavo savu produkciju, ražošanas procesu, kurā tiek ielikta mīlestība, gaišas domas un prieks, kā arī par labajām un veselīgajām lietām ,ko satur katra sēkliņa. Pašas varējām izgaršot daudzveidīgos maisījumus. Ieklausījāmies katra sevī, kuras sēkliņas garšo labāk. Saimniece arī bija sarūpējusi iespēju iegādāties viņas ražojumus. Mūsu paldies viņai par mums atlicināto laiku svētdienā, saistošo, izglītojošo un atraktīvo stāstījumu.

Aprīļa viducītī Lauvu tautas namā būs apskatāmas Raimonda Kreitusa karikatūras. Uz tikšanos ar viņu, kā arī uz citām radošām un jautrām aprīļa izdarībām (gan Lieldienas gaidot, gan ar humora piedevu), gaidīšu 15.aprīlī pēcpusdienā “Aprīļa raibumi”.

Un vēl kāds jaunums! 5. un 6. maijā īpašuma “Ozoli” saimnieks Jānis Vilims sadarbībā ar saviesīgo biedrību “Svētupes Lauva” organizē pasākumu “Svētupes pavasaris 2017”, kurā aicināti piedalīties azartiski, atraktīvi, sportiskas aktivitātes mīloši Lauvu puses iedzīvotāji. Ar pasākuma nolikumu var iepazīties Lauvu Tautas namā. Lūgums savu dalību pieteikt (aizpildot pieteikuma veidlapu) līdz 10.aprīlim pie Indras (t. 28716419 , e-pasts indrakaulina@inbox.lv).

Indra Kauliņa Lauvās.

lauvas.JPG