21. aprīlis, 2018, Sestdiena

Marģers, Anastasija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Aidā Salacā

12.04.2017 13:59

Aidā Salacā

Aidā Salacā - jeb Salacas laivošanas sezonas atklāšana ir īstā vieta, kur atrasties un īstais piedzīvojums, kurā doties! Dosim Tev laivu un airus, dosim Tev vesti un uzdevumus.

Tu sēdīsies laivā, lai kopā ar 2-5 cilvēku lielu komandu piedzīvotu Salacas baseina upju šarmu! Zinām, ka īstais prieks rodas nesteidzoties, tādēļ šīs nebūs sacensības uz laiku!

Tev piedāvāsim 3 stundu laikā mierīgā ritmā pieveicamu Salacas upes posmu, pa ceļam dosim 6 uzdevumus, kuru veikšanai Tev būs jāpiestāj krastā, jāizkāpj no laivas un kopā ar komandas biedriem jāveic konkrētais uzdevums. Šeit gan skaitīsim punktus - uzdevumu izpildē ņemsim vērā precizitāti, attapību un radošumu. Punktus piedzīvojuma finišā sasummēsim un, kamēr gaidīsim zupas pasniegšanu, veiksim apdāvināšanos.
• Tā kā piedzīvojums būs uz upes, Tavu dalību sveiksim gadījumā, ja esi gatavs būt piesardzīgs uz ūdens un neplāno pārgalvības;
• Pieteikumu gaidīsim līdz 28.aprīļa 17:00, rakstot uz info@visitsalacgriva.lv vai zvanot 26463025. Pirms zvanīt - izvēlies, vai vēlies braukt ar piepūšamu laivu, kanoe vai tuberu (peldkameru);
• Tā kā jautrāk būs uzdevumus veikt komandā (2-5 cilvēki), ņem līdzi draugus.

Paņem līdzi piecīti - 5 EUR ir tā summa, kuru ziedosim upes dievam apmaiņā pret vietējiem gardumiem zupas un zivju veidolā.

Ja rodas jautājumi, zvani 26463025; 64041254 vai raksti uz info@visitsalacgriva.lv 

Aida Salaca.pngAida Salaca.png