24. aprīlis, 2018, Otrdiena

Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

LAD konsultācijas

19.04.2017 14:55

 

26.aprīlī plkst. 10.00 Salacgrīvā, Salacgrīvas domē, Smilšu iela 9 un plkst.14.00 Liepupes pagasta pārvaldē, Mežgravas, Liepupē Lauku atbalsta dienests sniegs klātienes konsultācijas un palīdzēs klientiem aizpildīt elektroniski platību maksājumu pieteikumus

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka no šā gada 11.aprīļa līdz 22.maijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu. Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem varēs pieteikties ar kavējuma sankciju, ir 15.jūnijs.

Pieteikties platību maksājumiem būs iespējams LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) – tieši tāpat, kā tas tika darīts 2016.gadā.

Tā kā daudziem lauksaimniekiem nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, kā arī nav nepieciešamo datorprasmju, lai varētu iesniegt iesniegumu EPS, LAD platību maksājumu iesniegumu pieņemšanas laikā organizē klātienes konsultācijas daudzos pagastu centros, lai palīdzētu klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski. Lauksaimniekiem bez maksas būs iespēja iesniegt pieteikumus gan minēto konsultāciju laikā, gan arī apmeklējot LAD klientu apkalpošanas centrus.

LAD INFORMĀCIJA