21. jūnijs, 2018, Ceturtdiena

Monvīds, Egita, Emīls

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Nāc, būsim kopā!

20.04.2017 09:39

Nāc, būsim kopā!

Par tradīciju Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolā jau kļuvis Skolas padomes un biedrības “Vecāki Ainažu jaunatnei” organizētais un veidotais atpūtas pasākums “Nāc, būsim kopā!” Pasākums mūs priecēja jau desmito reizi.

Šogad tas bija veidots kā Lieldienu ieskaņas pasākums un notika 13. aprīlī, Zaļajā ceturtdienā.

Pasākumā piedalījās 73 dalībnieki. Startēja sešas komandas. Tām, pēc fotogrāfijā redzama objekta, bija jāatrod pārbaudījuma norises vieta Ainažu pilsētas teritorijā, tajā jānokļūst, jāveic dotais uzdevums, jānofotografējas un jānosūta komandas foto uz īpašu adresi interneta vietnē. Dalībnieki, skolotāju kolektīva vadībā, piedalījās jautrās Lieldienu atrakcijās, lika dažādu putnu puzles, noteica to olas, minēja mīklas, zīmēja to atminējumus. Katrā stacijā komanda par darbošanos nopelnīja krāsainas Lieldienu olas.

Noslēgumā visu komandu dalībnieki pulcējās uz pikniku skolas pagalmā, kurā mielojās ar ceptām desiņām, sildījās ar karstu tēju un sacentās olu ripināšanā. Paldies Skolas padomei, biedrībai“ Vecāki Ainažu jaunatnei” un visiem citiem pasākuma gatavotājiem, vadītājiem un dalībniekiem par jautri un interesanti kopā pavadīto laiku!

Direktora vietniece audzināšanas darbā Daiga Tomsone