24. jūnijs, 2018, Svētdiena

Jānis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Pavasara aktivitātes Lauvās

17.05.2017 13:38

Pavasara aktivitātes Lauvās

Lauvieši aprīļa mēnesi un maija sākumu ir pavadījuši gan jautros, gan darbīgos kopējos pasākumos. Sestdienā pirms Lieldienām pulcējāmies pēcpusdienā “Aprīļa raibumi”. Kā jau Lieldienu laikā klājas, rotājām šūpoles, šūpojāmies un meklējām Lieldienu Zaķa nobēdzinātās olas. 

Pēc tam varējām sevi izpaust radošajās darbnīcās - citam sanāca skaisti olu dekori, citam- ligzda, vēl cits no Raimonda Kreitusa veidotajām sagatvēm darināja savu Lieldienu zaķi. Pēc čaklas strādāšanas sekoja olu ripināšana, mīklu minēšana un citas atrakcijas.

Bez tam labam garastāvoklim un smaidam, tika atklāta Raimonda Kreitusa karikatūru izstāde. Paldies autoram par padalīšanos ar saviem darbiņiem, kā arī par magnētiņiem, kas bija veltīti Lieldienām Lauvās un nākamās sestdienas talkotājiem veltītajiem darbiņiem.

Nākamajā sestdienā arī mēs iesaistījāmies Lielās talkas darbos. Mans paldies gan tiem talciniekiem, kuri palīdzēja sakopt tautas nama apkārtni , gan tiem, kuri iesaistījās pasākuma “Svētupes pavasaris 2017” sagatavošanā, gan Mārai, kura sakopa ievērojamu lauviešu atdusas vietas Kuiķules kapos. Pēc cītīga darba mūs gaidīja Daigas un Lindas ceptās desiņas un pankūkas. Paldies arī viņām.

5.maija vakarā mūs sagaidīja īpašuma “Ozoli” viesmīlīgais saimnieks Jānis Vilims. Pasākums “Svētupes pavasaris 2017” iesākās ar kopīgu vakarēšanu un Just Dance sacensībām. Te uzvaras laurus plūca mazā Kate, kas prata visveiklāk un ātrāk piemēroties rādītajiem deju soļiem.

Nākamās dienas rītā uz sacensību starta stājās 14 komandas. Tās varēja savas spējas un varēšanu parādīt četrās disciplīnās ( ar piebildi- pēc savām vēlmēm un spējām)- mini orientēšanās, ar tūrismu saistītos uzdevumos, laivu supersprintā un laivu slalomā. Līdzjutēji gan ar bailēm skatījās uz braucējiem, kas šķērsoja Lauvu dzirnavu dambi , bet netrūka ne drosmīgo, ne veiksmes. Pēc sacensībām laivot gribētāji devās nobraucienā pa Svētupi no Arupītes ietekas līdz Jaunupes ietekai Salacā. Krietnā vakarpusē , piekusuši, saulē apdegušām sejām, bet apmierināti ar braucienu, atgriezās mūsu laivotāji. Viņus sagaidījām ar pašu vārīto zupu . Beigās dzirdējām arī rezultātu apkopojumu. Veiksmīgākie gan pa atsevišķām disciplīnām, gan kopvērtējumā saņēma diplomus un pārējo sirsnīgus aplausus. Un tā kopvērtējumā 1.vieta komandai “LMTB”, 2.vieta – “Opozits,” bet trešā -“Čižikiem”. Pēc apbalvošanas tika teikts lielais paldies Jānim par mūsu sirsnīgo uzņemšanu un ieguldīto darbu sacensību organizēšanā. Gaisā jau virmoja domas un idejas par nākamā gada “Svētupes pavasari”. Mana pateicība visiem tiem vairāk nekā pussimts dalībniekiem, kas ieradās uz šo pasākumu – gan sportot gribētājiem, gan līdzjutējiem - par aktivitāti, par jauko atmosfēru un sirsnību, kas valdīja šajā pasākumā. Uz tikšanos “Svētupes pavasarī 2018”!