skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Noslēdzies šautriņu mešanas čempionāts

25.05.2017 07:27

19.maija vakarā sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” tika noskaidrots pirmais Salacgrīvas novada atklātā čempionāta uzvarētājs šautriņu mešanā. Par to kļuva Guntars Ūdris. Taču pirms lielā kopvērtējuma rezultātu noskaidrošanas notika šī čempionāta 7.posms.

7.posms tika spēlēts ar spēli “SHANGHAI”, kur dalībniekiem bija jātrāpa mērķī secīgi no 1-20 un “bull”. 11 dalībnieki izspēlēja turnīru tiekoties katrs ar katru, izspēlējot spēli līdz 1 uzvarai. Noslēdzoties 7.posma turnīram 1.vietu izcīnīja Juris Burdikovs, kurš no 10 spēlēm izcīnīja 9 uzvaras. 2.vietu ar 8 uzvarām izcīnīja Pauls Vinklers un 3.vietā ierindojās Mareks Kondratjuks ar 7 izcīnītām uzvarām. Cīņā par 4.vietu iesaistījās 3 dalībnieki, kur visi bija uzvarējuši 6 spēles. Viņi visi savā starpā izspēlēja atsevišķu turnīru, tiekoties katram ar katru, kur rezultātā 4.vietu izcīnīja Ainārs Šmits, 5.vietu – Guntars Ūdris un 6.vietu – Mārtiņš Skreitulis. 7.vietu ar 5 uzvarām izcīnīja Ivars Bezdelīga, 8.vietu ar 3 uzvarām ieguva Juris Jankovskis, 9.vietu arī ar 3 uzvarām izcīnīja Intars Kušķis, 10.vietā – Kristians Ruļuks un 11.vietā – Edvīns Vizbelis.

Šī turnīra kopvērtējums pirms pēdējā posma saspringts bija diviem turnīra dalībniekiem – līderim Guntaram Ūdrim un 2.vietas “turētājam” Marekam Kondratjukam, kuri cīnījās par galveno titulu – Salacgrīvas novada čempiona titulu šautriņu mešanā. Lai G.Ūdris saglabātu visa turnīra laika līdera pozīciju un izcīnītu kopvērtējumā 1.vietu, viņam 7.posms bija jānoslēdz ne zemāk kā 4.vietā, taču Guntars izcīnīja 5.vietu un ar M.Kondratjuku kopvērtējumā absolūti visos rādītājos ieguva vienādu punktu skaitu. Līdz ar to abiem šiem spēlētājiem nācās izspēlēt vienu papildus spēli – “SHANGHAI”. Spēle izvērtās spraiga. Līdz pat 20 punktu metienam priekšā bija M.Kondratjuks, kur G.Ūdris bija ticis līdz 13 punktu metienam. M.Kondratjukam bija jāiemet tikai “bull” metiens, lai izcīnītu galveno šī turnīra titulu, taču G.Ūdris veiksmīgi turpināja savas metienu sērijas, turpretī M.Kondratjuks nespēja veiksmīgi nobeigt spēli. Gala rezultātā G.Ūdris pirmais beidza šo papildus spēli un viņam arī galvenais tituls – pirmais Salacgrīvas novada čempions šautriņu mešanā. 2.vietu izcīnīja Mareks Kondratjuks, kur abi šī turnīra dalībnieki kopvērtējumā ieguva 53 punktus. Godpilno 3.vietu turnīrā izcīnīja Juris Jankovskis ar 41 punktu. 4.vietā – Mārtiņš Skreitulis (32p.), 5.vietā – Aldis Gusārovs (26p.), 6.vietā – Ainārs Šmits (25p.), 7.vietā – Pauls Vinklers (22p.), 8.vietā – Raitis Veinbergs (20p.), 9.vietā – Oļegs Linko (20p.) un 10.vietā – Juris Burdikovs (16p.).

Paldies spēlētājiem, kuri piedalījās šajā čempionātā, Salacgrīvas novada domei par balvām, SIA “Baltic Forest” un Ernestam Kupčam par sarūpētajām naudas balvām. Uz tikšanos nākošajā sezonā!