skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Rīgas kausi 2017

19.06.2017 13:17

Šā gada 25. maijā Ogres stadionā pirms starptautiskajām vieglatlētikas sacensībām “Rīgas kausi 2017”, šogad pirmo reizi sacentās bērni vecuma grupās no astoņiem līdz vienpadsmit gadiem vieglatlētikas 3-cīņas sacensībās: tāllēkšanā no vietas, šķēpa mešanā un 30m sprinta skrējienā.

Šajās sacensībās piedalījās arī pieci mazie sportisti no Salacgrīvas vidusskolas. Vislabāk startēja Amēlija Vilkaule, kura izcīnīja 1. vietu. Arī pārējie bērni uzrādīja labus rezultātus: Kristians Bērziņš izcīnīja 4. vietu, Emīlīja Goba – 7. vietu, Sandris Kalniņš – 7. vietu un Marta Kociņa – 8. vietu.

Šajās sacensībās pieaugušo grupā arī piedalījās mūsu skolas absolvente Anete Kociņa, kura izcīnīja godpilno 2. vietu šķēpa mešanā. Tas bija labs stimuls mūsu sportistiem turpmākajā treniņu procesā. Mēs, Salacgrīvieši, novēlam Anetei Kociņai izcilus sasniegumus turpmākajās sacensībās.