17. augusts, 2017, Ceturtdiena

Oļegs, Vineta

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas KRASTU MAČS 2017

07.08.2017 09:09

Salacgrīvas KRASTU MAČS 2017

12.augustā Salacgrīvas pilsētas svētku laikā notiks otrais Salacgrīvas KRASTU MAČS. Pie kultūras nama autostāvvietas tiks uzstādīts basketbola laukums uz kuru spēlētāji aizvadīs spēles. Maču atklāšana notiks 9:30 pie akmens bumbas, kuru kreisā krasta spēlētāji nogādās atpakaļ TILTA vidū, lai par šīs bumbas atrašanās krastu abas komandas varētu uzsākt cīņu.

Turnīru pašu jaunāko U-12 dalībnieku spēle plkst.10:00, pēc tam plkst.10:30 spēlēs U-18 zēni. Turpinājumā plkst.11:10 sekos daiļā dzimuma spēle ar vērā ņemamu dalībnieču skaitu. Noteikti pati inriģējošāka, var arī teikt, ka galvenā spēle notiks plkst.12:00, kad laukumā dosies VECMEISTARI.

Plkst.13:00 spēli aizvadīs jaunieši, plkst. 14:00 vīrieši un maču noslēdzošā spēle kungiem notiks plkst.15:00. Pēc rezultātu uzzināšanas, uzvarētāju krasta spēlētāji plkst.16:15 vels akmens bumbu uz goda pjedestālu.

Spēlētāji kreklus varēs saņemt no 7.-10 plkst.16:00 augustam Salacgrīvas novada domē – informācijas nodaļā vai arī maču dienā 12.augustā.

Plkst.16:00 Salacgrīvas apvienotā veterānu komanda aizvadīs draudzības spēli ar Siguldas komandu.

Spēlētāju un spēļu saraksts skatāms zemāk esošajās tabulās

Tiekamies krastu mačā un lai uzvar draudzība.

Vairāk info www.salacgriva.lvkaspars.neimanis@salacgriva.lv, 64071987.

 

 

Spēlētāju saraksts un plānotās komandas

1.spēle plkst.10:00 - jaunieši U-12 (2x12min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Mārcis Tomsons
 Mārtiņš Petkēvičs
 Mikus Rodrigo Viļķins  Rūdolfs Treijs
 Roberts Tomsons  Edgars Salmanis
 Dāniels Lūsis  Edvards Bobrovs
 Guntis Smalkais  Maksis Obuhovskis
 Kristians Bērziņš  Ernests Jānis Kupčs
 Kevins Šrenks  Kristaps Ralfs Vanka
 Sandris Kalniņš  Mikus Niks Grigorjevs
 Valters Pīlāgs  
 Valters Miezis  

 

2.spēle plkst.10:30 - jaunieši U-18 (4x8min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Valters Bitmanis  Kristers Briedis
 Vits Gabrāns  Emīls Runcis
 Gvido Paegle  Markus Kalmačs
 Raivo Ramba  Jānis Kociņš
 Rinalds Miksons  Dāvis Jirgensons
 Tomass Kovaļenko  Toms Jaunkalns
 Toms Laubmanis  Nils Sārs
 Kristers Kotāns   Valts Līdaks
 Sandis Vosekalns  Mareks Migliņš

 

3.spēle plkst.11:10 - DAIĻAIS DZIMUMS (4x8min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Paula Pēce  Mārīte Jankovska
 Zane Berdaškeviča
 Reičela Zlidņeva
 Sandra Bērziņa  Samanta Krista Kānīte
 Sanda Gabrāne  Sonora Laksberga
 Sabīne Veide  Una Jēgere
 Inga Bikauniece   Laine Karlsone
 Evija Keisele  Kristīne Rozmiaņeca
 Sandija Pinkēviča   Linda Smilte
 Maira Veide  Agra Dambe
   Ieva Rozmiaņeca
   Sabīne Beāte Graumane
   Jeļena Meļikidze

 

4.spēle plkst.12:00 - VECMIESTARI (4X10min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Jevgēnijs Mihailovskis   Dagnis Straubergs 
 Ainārs Šmits  Jānis Salzemnieks 
 Andris Irmejs  Gatis Gailis
 Raitis Veinbergs  Māris Zariņš
 Guntis Bukāns  Aigars Tomsons
 Uģis Maurītis  Kristaps Kazaks
 Gints Ronis  Juris Jankovskis
 Zigmārs Dancis  Aigars Kalniņš
   Aigars Ragainis

 

5.spēle plkst.13:00 - jaunieši (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Dins Dancis  Dāvis Melnalksnis
 Edgars Edelmanis  Gusts Zvīnis
 Ojārs Rozenbergs  Elvijs Veide
 Edgars Šilbergs  Artūrs Zmičerevskis
 Daniels Pīle  Ziedonis Andrejevs
 Toms Rihaļskis  Daniels Grigorjevs
 Kristaps Kalniņš  Kristaps Žurakovskis
 Jānis Ozols  Emīls Eglītis
 Egmārs Jubelis  Markuss Kalviņš
 Rolands Jugāns   Raivis Kurakulovs

 

6.spēle plkst.14:00 - vīrieši (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Artūrs Bukāns  Arvis Jankovskis
 Kārlis Velenieks  Ēriks Straubergs
 Elvijs Jaunbalodis  Ralfs Klētnieks
 Kaspars Neimanis  Elvis Dārziņš
 Miks Zvirbulis  Dinārs Sārs
 Jānis Irmejs  Lauris Spiģers
 Kaspars Miksons  Renārs Kānītis
 Aleksis Freibergs  Kevins Kopštāls
 Edvards Jubelis  Elvijs Rebāns
 Daniels Ostapko  Ingus Kukuts

 

7.spēle plkst.15:00 - kungi (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Egons Vilde  Edgars Klāvs
 Artis Bergs  Aldis Riekstiņš
 Gatis Preimanis  Roberts Zvejnieks
 Mārcis Kalniņš  Ģirts Viļļa
 Uģis Kalniņš  Mareks Rakuzovs
 Jānis Bergs  Mārcis Kānītis
 Sandis Gromovs  Dāvis Kļaviņš
 Mārtiņš Golvers  Alvis Martirovs
 Aleksejs Bocjurovskis  Mareks Runcis
 Edgars Hofmanis  Kaspars Keiselis
   Aldis Gusarovs
   Ēriks Ozols