21. jūnijs, 2018, Ceturtdiena

Monvīds, Egita, Emīls

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Projekts "Jaunie vides līderi"

01.09.2017 09:01

Projekts

Projekta “Jaunie vides līderi” komandas uzsāk dalību mācību gada  zaļākajā izaicinājumā. Biedrība “Daibes ilgtspējas centrs” ciešā sadarbībā ar SIA “ZAAO”, un ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, 2017.gada rudenī uzsāk projekta “Jaunie vides līderi” īstenošanu Vidzemes un Latgales skolās. Dalībai projektā atsaukušās 11 komandas, tajā skaitā arī Salacgrīvas vidusskolas komanda un Liepupes vidusskolas komanda, kuras projekta laikā iepazīs un izglītos viena otru par dažādām ar aprites ekonomiku un vides aizsardzību saistītām tēmām.

Projekta, vidusskolēniem un pamatskolu pēdējo klašu skolēniem, “Jaunie vides līderi” laikā, caur aizraujošiem uzdevumiem, izaicinājumiem, asām un zaļām sajūtām mācīsim un “slīpēsim” jauno vides līderu prezentāciju sagatavošanas un uzstāšanās prasmes, pasākumu plānošanas un organizēšanas iemaņas, spēju efektīvi “žonglēt” ar faktiem un pārliecinoši iesaistīties debatēs par vides jautājumiem.
Trīs apmācību dienās un pieredzes apmaiņas braucienu laikā komandas iepazīsies viena ar otru, dalīsies pieredzēProjekta laikā Vidzemes skolu līderu komandām mērķtiecīgi tiks sniegtas zināšanas par aprites ekonomikas, vides aizsardzības jautājumiem un projekta noslēgumā šīs zināšanas vērtēsim pēc sagatavotās prezentācijas, tā atrodot aktīvākos jauniešus/vides līderus, kas piedalīsies dažādu biedrības projektu īstenošanā nākošajos gados. Pirmā tikšanās reize notiks jau 5.septembrī, kas norisināsies poligonā “Daibe”, un aicinām ikvienu sekot līdzi savu skolas biedru gaitām šajā izaicinājumā: https://www.facebook.com/jaunievideslideri/
Lai arī izaicinājumā piedalīties var tikai komandas, kas ir pieteikušās, tomēr brīvklausītāji laipni aicināti apmeklēt apmācību dienas un uzzināt daudz jauna par prezentācijas mākslu, pasākumu organizēšanu, informācijas apkopošanu un izmantošanu, kā arī pētījumu veikšanu.
Mudinām ikvienu sekot līdzi informācijai par šo un citiem biedrības projektiem Facebook.com lapā https://www.facebook.com/daibesic/ un apmeklēt sev interesējošos pasākumus.

Uz drīzu tikšanos!
Biedrība “Daibes ilgtspējas centrs”