21. septembris, 2018, Piektdiena

Matīss, Modris, Mariss

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Skrienam "Trīs tiltus"

26.09.2017 16:15

16.septembrī visiem par prieku jaukos laika apstākļos Salacgrīvā notika 36. Tautas skrējiens “Trīs tilti” , pulcējot kopā 182 dalībniekus. Laikam atklāšanas uzruna un laba skrējiena vēlējumi no mašīnas jumta direktorei Sanitai Šlekonei pieder pie iesildīšanās pirms skrējiena, kas noteikti iedvesmo gan skolēnus , gan citus dalībniekus.

Skrējiens notika “starptautiskā uzraudzībā” , mūsu viesi- skolotāji no Vācijas distanci izbrauca ar velosipēdiem, skrējienā gan neviens vācu skolēns šoreiz nepiedalījās.

Ar absolūtu trases rekordu pirmais distanci beidza daudzkārtējs skrējiena dalībnieks Uldis Briedis (22:45). Sieviešu konkurencē pirmā finišēja Gundega Heidingere (25:16). Abi saņēma piemiņas kausus, bet visi pārējie uzvarētāji medaļas un saldumus no sponsora Līgas Endes – Griķes, SIA AL “ Pirtslietu darbnīca” vadītājas. Īpašos skrējiena dalībnieka numuriņus gādāja Sporta un atpūtas komplekss "Zvejnieku parks", bet gardo tēju vārīja kafejnīcas “ Saiva” darbinieces. Norisē svarīgi , protams, bija tiesneši un rezultātu rakstītāji. Paldies visiem! Katrs dalībnieks saņēma ar saldu konfekti, lai atgūtu spēkus.

Pirmskolas vecuma grupā šogad bija 4 dalībnieki- Viktorija Gromova, Ieva Griķe, Jēkabs Žibals, Gustavs Bergs.

1.-2.klašu grupā startēja 7 meitenes un 16 zēni. Uzvarētāji- Anastasija Balode, Alise Romanova, Sofija Gromova, Tomass Tomsons, Ralfs Valenieks, Rafaels Zviedris. 3.-4.klašu grupā aktīvākas bija meitenes - 19 dalībnieces, labākās Emīlija Alise Dārziņa, Katrīna Ķūrena, Matilde Vilkaule, no 13 zēniem labākie bija Kristians Kovačs, Kristians Bērziņš, Mārtiņš Hincenbergs.

5.-6 klašu grupā startēja 26 meitenes , no kurām visātrākās bija Līva Zariņa, Nellija Zvejniece, Meisija Sproģe. No 10 startējušajiem zēniem labākie bija Sandris Kalniņš ,Maksis Obuhovskis, Kristaps Ralfs Vanka.

7.-8.klašu grupā bija tikai 5 dalībnieces. Ātrākās - Viktorija Mežgaile (kura saņēma īpašu Olimpiskās nedēļas balvu kā ātrākā mūsu skolas skolniece) ,Daniela Ringa, Samanta Lelde Ciganska. No sešiem zēniem visātrākie bija Emīls Meļķis, Dāvis Ende ,Ivo Zvejnieks. Jaunietēm bija tikai 2 dalībnieces- Solveiga Zeltiņa un Līga Ieviņa. Jauniešiem toties 10 dalībnieki, no kuriem labākos rezultātus rādīja Mārtiņš Petrovs Juris Vīksna un Rihards Bendrāts.

Viskuplāk pārstāvētā vecuma grupa bija 20-45 gadus vecie sportisti, kur piedalījās 23 sievietes un 36 vīrieši. Ātrākās dāmas- Gundega Heidingere, Inta Zīriuse, Agnija Bērziņa, ātrākie kungi- Uldis Briedis, Aleksis Borozdins, Dāvis Zariņš.

Vecuma grupā virs 45 startēja piecas dāmas, uzvarētājas - Ilona Balode, Ingūna Krūmiņa, Vineta Dance. Kungiem – divi dalībnieki. Uzvarētāju Nikolaju Saulīti par rezultātu 25:02  apskaust jebkurš skrējiena dalībnieks. Otrais Māris Balcers arī ar labu rezultātu 34:20.

Medaļas un balvas sadalītas, saldumus saņēma arī kuplāk pārstāvētās ģimenes – Gromovi, Žibali, Heidingeri, tagad tikai jāturpina trenēties, lai startētu atkal nākamgad.

Inta Cirša