21. septembris, 2018, Piektdiena

Matīss, Modris, Mariss

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Jaunajā sezonā aicinām mūsu pulkā

12.10.2017 10:40

Jaunajā sezonā aicinām mūsu pulkā

Salacgrīvas novada senioru sieviešu korim "Salaca" jau ir sākusies jaunā sezona. Šogad tā sākās ātrāk nekā citus gadus, jo bija jāgatavojas svarīgam pasākumam – kora 55 gadu jubilejas pasākumam, kas notiks 14.oktobrī Salacgrīvas kultūras namā.

Šis gads korim bijis notikumiem bagāts: gatavošanās koru skatei Limbažos, Latvijas senioru koru Dziesmu svētkiem Turaidā, draudzības koncertiem Ziemeļblāzmā, Valmierā, Valkā, Cēsīs, piedalīšanos koncertā Rožu festivālā Bulgārijā un trīs piejūras novadu festivālā “Pie jūras dzīve mana” Jūrkalnē, kurā šogad pārstāvējām Salacgrīvas novada seniorus. Ar šo jauko, sirsnīgo pasākumu arī beidzām sezonu. Vēl ilgi paliks prātā festivāls ar plašo programmu – piedalījās 13novadi. Noslēgumā, jūras krastā no līdz paņemtajiem ziediem tapa krāšņa saulīte, kuras katru staru, no ziediem, salika savs kolektīvs, tā apliecinot savu draudzību, vienotību un nebeidzamo mīlestību mūsu jūrai.

Šajā festivālā, Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētāja vietniece Dzintra Žilde aizsāka jaunu tradīciju, kā piejūras novadu festivāla “Pie jūras dzīve mana” simbolu iestādot ozoliņu.

Šādi festivāli katru gadu notiek citā novadā – nākošajā gadā Pāvilostā.

Jaunajā sezonā mūsu kora galvenais uzdevums būs gatavošanās Latvijas simtgadei veltītajiem Dziesmu svētkiem Rīgā, 2018.gada vasarā. Protams, daudz būs jāstrādā, jo pirms tam mums būs jāpiedalās Dziesmu svētkos un skatē Limbažos, lai izcīnītu iespēju piedalīties Dziesmu svētku koncertos Rīgā, Lielajā estrādē Mežaparkā.

Lai koris būtu skanīgāks, mums jāpapildina tā sastāvs, tādēļ lūdzam mūsu pulkā jaunus dalībniekus visās balsu grupās. Mēs gaidīsim ikvienu, trešdienās pulksten 11, Salacgrīvas kultūras nama kora zālē. Ja mīli dziesmu un prieku ko dod dziesma kopā ar citiem, nāc mūsu pulkā! Mēs aicinām ne tikai salacgrīvietes, bet arī ainažnieces, korģenietes, liepupietes un citas mūsu novadnieces.

Jauki ir ne tikai piedalīties dažādos pasākumos, bet arī mūsu ikdienā – mēģinājumu dienas mēs ik viena gaidām ar prieku padziedāt un pabūt kopā. Sirsnīgas ir arī tās reizes, kad kopā atzīmējam mūsu dzimšanas dienas.

Ar mūsu kori tuvāk varēsiet iepazīties 14.oktobrī, kora 55 gadu jubilejas koncertā Salacgrīvas kultūras namā. Koncertā piedalīsies arī draugu kori no Valmieras, Limbažiem, Ziemeļblāzmas un Mārupes.

Atnāciet – gaidīsim!

Erna Eversone