18. novembris, 2018, Svētdiena

Doloresa, Aleksandrs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Skaļās lasīšanas sacensības

30.11.2017 16:23

Šogad visā Latvijā ir iespēja 5.-6. klašu skolēniem brīvprātīgi piedalīties Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensībās. 

“Ko tas nozīmē?”-jūs jautāsiet! Atbildēšu : “Ļoti vienkārši- jālasa grāmatas, jāizvēlas viena no tām, kura ir visinteresantākā. Atliek atrast aizraujošāko vietu šajā grāmatā, un raiti un izteiksmīgi to nolasīt priekšā sākumā saviem klases biedriem, pēc tam savas skolas vienaudžiem. Tavu lasījumu vērtēs kompetenta neatkarīga žūrija. Ar to noslēdzas sacensību 1.posms.”

27.novembrī mūsu skolā notika lasīšanas sacensības. 1. posms ir noslēdzies!

Oktobrī dalību Skaļās lasīšanās sacensībās pieteica 11 skolēni. Pirmdien savu lasītprasmi rādīja 7 no viņiem. Varam būt gandarīti, jo visi dalībnieki šim pasākumam bija gatavojušies īpaši cītīgi. Visi skolēni bija izvēlējusies jauku grāmatu fragmentus. Mums prieks, ka Grēta Salmane, Liene Muciņa, Liene Damsone no 5.a klases, Kristaps Vanka un Ingars Ignatovs no 5.b klases, kā arī Marta Uzkalne un Sintija Grīnvalde no 6.b klases sirsnīgi, nemāksloti, ar noslēpumainības noskaņu, droši un skaidrā valodā iepazīstināja klātesošos ar savu mīļāko grāmatu varoņiem. Malači! Uzslavu pelnījuši visi šo sacensību dalībnieki.

Paldies skolotājiem, kuri savu klašu skolēnus iedrošināja, palīdzēja ar padomu. Paldies skolas vadībai par atbalstu un jaukajām balvām- grāmatām!

Par Salacgrīvas vidusskolas Skaļās lasīšanas čempionu šogad

kļuvis 5.b klases skolēns Ingars Ignatovs!

Novēlēsim viņam veiksmi sacensību 2.posmā. Valmierā 2018.gada 16. martā tiksies visi Vidzemes reģiona skolu Skaļās lasīšanas čempioni.

Turēsim par tevi īkšķus, Ingar! Šim pasākumam jāgatavojas īpaši. Lai izdodas!

Salacgrīvas vidusskolas bibliotekāre Valentīna Kalniņa