18. novembris, 2018, Svētdiena

Doloresa, Aleksandrs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Konkurss „Ziemas rota 2017”

30.11.2017 16:54

Konkurss „Ziemas rota 2017”

Salacgrīvas novada dome izsludina konkursu “Ziemas rota 2017.” Tā mērķis akcentēt svētku rotājumu nepieciešamību gada tumšākajā laikā, raisot prieku novada iedzīvotājiem un novada viesiem un veicinot sakoptas, labiekārtotas un videi draudzīgas ārtelpas veidošanu Salacgrīvas novadā.

Kas var kļūt par konkursa dalībnieku un laureātu?

Konkursam ,,Ziemas rota 2017” pieteikt savu īpašumu var ikviens Salacgrīvas novada savrupmājas, dārza mājas vai lauku sētas īpašnieks, daudzdzīvokļu mājas īpašnieki, sabiedriska organizācija vai uzņēmējs. Pieteikt objektu konkursam var jebkura cita persona, kas pieteikumu saskaņojusi ar objekta īpašnieku.
2017.gada konkursā var piedalīties, bet godalgoti netiks konkursa “Ziemas rota 2016” visu nomināciju pirmo vietu laureāti.

Kādās nominācijās tiks vērtēti konkursa dalībnieki?

• Privātmāja.
• Daudzdzīvokļu mājas – māju kooperatīvi.
• Uzņēmums vai sabiedrisks objekts, vai darījumu un pakalpojumu objekts.
• Speciālbalva, ko konkursa vērtēšanas komisija piešķir par interesantu ideju. Tā varētu būt, piemēram, īpaša Ziemassvētku eglīte, skaisti noformēts balkons vai cits oriģināli rotāts objekts.

Konkursa noteikumi:
• Pieteikums (brīvā formā) par piedalīšanos līdz 2017.gada 19.decembrim iesniedzams Salacgrīvas novada domē Klientu apkalpošanas centrā personīgi vai pa telefonu 64071973, tajā norādot īpašuma adresi un īpašnieka kontaktinformāciju - vārdu un tālruņa numuru.
• Objektu vērtēšana notiks līdz 06.01.2018.
• Ar naudas balvām katrā nominācijā apbalvos pirmo trīs vietu ieguvējus, piešķirot pirmajai vietai EUR 140, otrajai EUR 100, trešajai EUR 70 un speciālbalvai EUR 50;
• Ar pilnu konkursa nolikumu var iepazīties šeit: Konkursa „Ziemas rota 2017” nolikums

Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks Ainažos ziemas izskaņā, īpaši konkursa dalībniekiem un laureātiem organizētā sarīkojumā - Svētku ballē 2018.gada 24.februārī.

Dalies svētku priekā ar citiem, izrotājot un izgaismojot vidi ap sevi!

Piesaki konkursam savu svētkiem saposto dzīves, darba vai atpūtas vietu!

Dari zināmu šajā pirmssvētku laikā Salacgrīvas novadā pamanītu izrotātu vides objektu vai ēku, dodot iespēju tikt novērtētām to īpašnieku radošajām idejām!

Jauku un radošu svētku gaidīšanas un svinēšanas laiku!