skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Izcils starts Latvijas kausu izcīņā

04.12.2017 06:51

Liepupes vidusskolā noslēgusies Latvijas kausu izcīņa 64 lauciņu dambretē. Sacensības notika trijās vecuma grupās un tika izcīnīti 18 kausi. Gandrīz 300 jaunie dambretisti no visas valsts vēlējās tos iegūt sev. Tajā pulkā, protams, bija arī mūsu sporta skolas audzēkņi.

U – 10 vecuma grupā zēniem kausu par otro vietu izcīnīja Adrians Podenskis. Vēl atzīstami rezultāti gandrīz 100 dalībnieku konkurencē arī Mārtiņam Vērdiņam un Pēterim Pīpkalējam, ierindojoties attiecīgi 28. un 29. vietā. Meitenēm kausu par trešo vietu izcīnīja Diāna Malofeja. Izcila spēle arī Paulai Bušmanei un 14.vieta.
U – 13 vecuma grupā zēniem sacensības noslēdzās ar absolūtu mūsējo triumfu – tika iegūti visi trīs kausi. Pirmais Kristers Lapiņš, otrais Klāvs Norenbergs un trešais Rodrigo Jugans. Lauris Lazovskis un Miks Magone ierindojās trešā desmita vidū. Ļoti labi rezultāti arī meitenēm. Sintijai Malofejai, Evitai Lindenbergai, Taīdai Kalniņai un Ievai Rudzītei attiecīgi 5., 6., 7. un 12. vieta.
U -16 grupā meitenēm pārliecinoši uzvarēja Elizabete Norenberga. Tikai nedaudz līdz kausam pietrūka Aijai Gūtmanei – 4.vieta. Ar tādu pašu rezultātu zēniem finišēja arī Mareks Andreisons, bet Arturs Kalniņš izcīnīja augsto 8. vietu.
Rezumējot sasniegto, jāsecina, ka starts mūsējiem izdevies ļoti labs, izcīnīti 6 kausi jeb trešā daļa. Jāpiezīmē, ka tikai Valmiera un Sigulda aizveda pa diviem kausiem, bet pārējie vientuļi aizceļoja pa visu Latviju.