18. novembris, 2018, Svētdiena

Doloresa, Aleksandrs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Reģistrācija Amber race swimrun ir atvērta!

07.12.2017 10:20

Reģistrācija Amber race swimrun ir atvērta!

Pirmā decembra vakarā, Salamon Latvija viesmīlīgajās telpās Rīgā, notika AMBER RACE SWIM RUN reģistrēšanās pasākums 2018. gada sacensībām. Šajā reizē satikās esošie un nākotnes sacensību dalībnieki. Brāļi Aleksandrs un Valentīns Ščedrovi pastāstīja par savu pieredzi citu valstu swimrun sacensībās. Kopīgās sarunās tika domātas un papildinātas idejas nākamā gada sacensībām.

Silta tēja un garšīgs kliņģeris arī netrūka!
Reģistrācija uz Amber race swimrun sacensībām ir atvērta un pirmās komandas jau ir reģistrējušās. Par samazinātu cenu variet reģistrēties līdz nākamā gada trešajam janvārim, pēc tam būs dārgāk! Nenokavējiet!

Vairāk informācijas - http://www.amberrace.lv/ un https://www.facebook.com/amberrace.lv/

Sacensību organizators, Salacgrīvas novada sporta un atpūtas kompleksa “Zvejnieku parks” vadītājs Kristaps Močāns atgādināja “Amber race ir swimrun sacensības, kas notiek mazā piejūras kūrortpilsētā Salacgrīvā. Tas ir vispozitīvākais izturības sporta veids, kurā taku skriešana mijās ar peldēšanu atklātos ūdeņos. Sacensību laikā, to dalībniekiem ir iespēja iepazīt Salacgrīvas novadu skrienot pa kāpām, meža takām, peldot jūrā un ienirstot Salacā pie nēģiem.”
Amberrace piedāvā dalībniekiem trīs distances – pilnā distance, kas ir domāta pieredzējušiem sportistiem, saīsinātā distance – dabas baudītājiem un super sprinta distance – tiem, kas vēlas iepazīt swimrun sporta veidu. Super sprinta distancē starts ir pa vienam, bez komandas biedra un tajā var piedalīties dalībnieki jau no 16 gadu vecuma. Bet tik pat labi saīsinātajā un super sprinta distancē var doties arī pieredzējuši sportisti, kuri vēlas veikt ātruma treniņu. Interesanti būs ikvienam!
Tiekamies 2018.gada 27.maijā, Salacgrīvā, jau trešajās Amber race swimrun sacensībās!
Ilga Tiesnese