skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Šautriņu mešana 2.posms

10.01.2018 07:43

Piektdien, 5.janvārī Salacgrīvas kebabnīcā “KasTe” notika Salacgrīvas novada atklātā čempionāta 2.posms šautriņu mešanā. 2.posma sacensības tā pat kā 1.posms sacensības notika uz mērķi ar 10 – HIGHT SCORE, kur uzvarēja dalībnieks ar augstāko punktu summu. Sacensības notika 10 kārtās, kur visu kārtu iegūtie punkti tika summēti.

2.posma sacensībās piedalījās 14 dalībnieki. Rezultāti no1. – 6.vietai ir sekojoši. Ar 1253 punktiem 6.vietā Juris Burdikovs (4 punkti), ar 1254 punktiem un 5.vietā Ivars Bezdelīga (5 punkti), ar 1264 punktiem 4.vietā ierindojās Mareks Kondratjuks (6 punkti), 3.vietu ar iegūtiem 1274 punktiem izcīnīja Oļegs Linko (8 punkti), 2.vietā ar 1275 punktiem ierindojās Guntars Ūdris (10 punkti) un 2.posma uzvarētājs ar 1285 punktiem ir Pauls Vinklers (12 punkti).

Izspēlējot šī čempionāta pirmos divus posmus, kur abi posmi notika uz mērķi ar 10 – HIGHT SCORE, kopvērtējuma ieskaitē tiek ņemts vērā šīs spēles labākā posma rezultāts. Tātad pēc diviem posmiem pirmais sešinieks ir sekojošs: 5.-6.vietu ar 8 punktiem dala Mārtiņš Skreitulis un Oļegs Linko. 3.- 4.vietu ar 10 punktiem dala Juris Jankovskis un Guntars Ūdris. 1.- 2.vietu ar 12 punktiem dala Mareks Kondratjuks un Pauls Vinklers. Visus rezultātus var apskatīt Salacgrīvas mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā sports (šautriņu mešana).

2.posma sacensībās kā pārsteiguma balvu bija izsludinājusi kebabnīca “KasTe”. To varēja iegūt jebkurš sacensību dalībnieks, kurš sacensību laikā ar 3 šautriņām samet 29 vai 30 punktus. 2.posma laikā šī balva tika izcīnīta 2 reizes, ko abas reizes izcīnīja Ainārs Šmits. Paldies kebabnīcas īpašniekiem Agnesei un Žanim par šādu iniciatīvu.

Čempionāta 3.posms notiks 26.janvārī plkst. 20.00 kebabnīcā “KasTe”. Ierodoties uz 3.posmu dalībnieks nezinās, kāds spēļu veids tiks izspēlēts, jo spēļu veids tiks izlozēts pirms posma sacensību sākuma. Atlikušie spēļu veidi, no kuriem notiks izloze ir sekojoši: “Lo Score”, “Cricket”, “301”, “501”, “701”, “Shanghai”. Pilna rezultātu tabula par katru posmu apskatāma Salacgrīvas mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā sports (šautriņu mešana).