20. oktobris, 2018, Sestdiena

Leonīda, Leonīds

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Labo darbu laiks

12.01.2018 14:02

Labo darbu laiks

Atskatoties uz aizgājušo gadu un paveiktajiem darbiem, varam būt apmierināti. Gada pēdējie mēneši bija notikumiem bagāti.

Darbinieki un iemītnieki tika instruēti ugunsdrošības jomā, inscenējot ārkārtas situāciju ar evakuāciju no telpām, gan personālam, gan iemītniekiem. Klientu attieksme bija dažāda, pārsvarā gan saprotoša. Mācījāmies rīkoties ar uguns dzēšamajiem aparātiem, daudzi no mums to darīja pirmo reizi, cerot, ka turpmāk to darīsim tikai apmācībās.

Decembris mums sākās ar māsiņu Ieviņu apciemojumu, kuras atbrauca kopā ar dziedātāju un komponisti Anitu Ozolu. Dziedājām gan paši, gan klausijāmies priekšnesumā. Gaidot svētkus un ciemiņus cepām piparkūkas un greznojām savu māju.

Pirms Ziemassvētkiem mūs atkalapciemoja uzņēmējs Jānis Rakuzovs ar sarūpētām dāvanām iestādes iemītniekiem. Liels paldies viņam par sagādāto pārsteigumu namiņa iedzīvotājiem! Ziemassvētkos iestādi apmeklēja Ziemassvētku vecītis ar dāvanām, katram bija jāskaita dzejolītis, lai saņemtu gardumus. Šogad visi bija kādu dzejolīti iemācījušies.

Starp ziemassvētkiem un jauno gadu mūs iepriecināja mūsu ilgadīgā draudzene Sandra no Smiltenes, kura šoreiz bija atbraukusi ar suni Dūdu, kura ir sertificēta kanisterapijas suns. Šoreiz Sandra palika otrajā plānā, jo visiem gribējās kontaktēties ar Dūdu.

Gadu mija tika sagaidīta kopīgi, ja kāds bija aizgājis gulēt, tas tika pamodināts un sagaidot jauno gadu viens otram novēlējām veselīgu Jauno gadu.

Jaunajā gadā tika atvestas dāvanas no Ziemassvētku vecīša darbnīcas Ķekavā. Svētki turpinās, katrs iemītnieks saņēma viņam individuāli sagatavotu dāvanu ar apsveikumu un laba vēlējumiem. Paldies visiem, kas atceras arī vecos cilvēkus!

Gads iesācies, turpināsim iesāktos labos darbus. Lai darbiniekiem un iemītniekiem veselība un izturība , lai mīlestība visus pavada katrā gada dienā!

 

Anita Lūse