skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Zolīte - 5.posma rezultāti

16.03.2018 17:55

Piektdien, 9.martā tika aizvadīts Salacgrīvas novada atklātā čempionāta 5.posms zolītē. Līdz čempionāta noslēgumam atlikuši vēl 1 posms + fināls. 5. posmā startēja 9 dalībnieki. Turnīra posmā tika izspēlētas 5 kārtas, kur katra kārta ilga 50 min.

Par 5.posma uzvarētāju kļuva Aigars Tomsons ar 24 punktiem (+59). 2. vietu izcīnīja čempionāta līderis Raivis Klaucāns, kurš posmā arī ieguva 24 punktus (-15) un 3.vietā,  izcīnot 22 punktus (+35), ierindojās Normunds Tiesnesis. Turpmākās vietas dalībnieki sadalīja sekojoši: Gints Ronis (22p., +21), Lauris Kurpnieks (20p.), Pauls Vinklers (18p.), Juris Burdikovs (17p., -7), Vasilijs Marcinkovskis (17p., -19) un Māris Rozītis (16p.).

Noslēdzoties 5.posmam, kopvērtējuma tabula no 1.-10.vietai, saskaitot 4 labākos posmus, ir šāda: 1.vietu ar 83 punktiem ieņem Raivis Klaucāns, 2.vietā ar 80 punktiem ierindojas Vasilijs Marcinkovskis, 3.vietā ar 79 punktiem ir Lauris Kurpnieks, 4.vietā – Normunds Tiesnesis – 74p., 5.vietā  - Mareks Kondratjuks ar 73p., 6.vietu ieņem Gints Ronis ar 68p., 7.vietā ar 59 punktiem ir Imants Šnepsts, 8.vietu ar 58 punktiem ieņem Raitis Gulbis, 9.vietā ar 57 punktiem ierindojas Andris Gailums un 10.vietā ir Māris Rozītis ar 55 punktiem.

6.posms notiks š.g. 23.martā plkst.20.00 kebabnīcā “KasTe” (Salacgrīvā, Viļņu ielā 2). Fināla posms, kas kopvērtējumā obligāti iet ieskaitē, notiks 13.aprīlī.