21. janvāris, 2019, Pirmdiena

Agne, Agnese, Agnija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Ciemošanās pie senioriem "Brīzē"

09.04.2018 09:22

Ar vārdu “labdarība” mūsdienās bieži saprot tikai ziedojumu vākšanu, tomēr tas sevī ietver daudz vairāk. Palīdzēt ir iespējams ļoti daudzos veidos. 4.a klases skolēni izvēlējušies jau no 1.klases visās svētku reizēs doties apciemot seniorus rehabilitācijas centrā “Brīze”.

Pašu rokām tiek gatavotas dāvaniņas, iestudēts kāds teatrāls priekšnesums. Senioriem ļoti patīk klases meiteņu skanīgās balsis.

29.marta pusdienas laikā 4.a klases skolēni, klases audzinātāja devas uz “Brīzi”, lai sveiktu vecos ļaudis Lieldienās. Ierodoties jau pēc senioru sejām varēja nojaust, ka esam mīļi gaidīti. Skolēni bija iestudējuši humoristisku dzejoli par vistas skolu, kuru papildīnāja ar skanīgām dziesmām. Ciemošanās reizēs katram klases skolēnam ir kāds uzdevums, lai uzstāties varētu visi. Arī šajā reizē neiztika bez emocionāliem brīžiem- bez veco cilvēku prieka asarām. Pēc priekšnesumiem katrs seniors tika apsveikts individuāli, samīļots. Pretī skolēni saņēma pateicības vārdus, konfektes un aicinājumu ierasties atkal. Šajā mācību gadā ši jau ir ceturtā ciemošanās reize. Prieks, ka varam padarīt priecīgāku kādu no šo veco ļaužu dienām.Un tas prasa no mums katra tik maz, bet senioriem tas nozīmē ļoti daudz. Paldies klases audzēkņu vecākiem, kuri atbalsta šīs aktivitātes!

Lai visiem saulains pavasaris!

4.a klases audzinātāja Lolita Valaņina