21. janvāris, 2019, Pirmdiena

Agne, Agnese, Agnija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Godam pelnīts paldies!

14.05.2018 14:49

11. maijā Igates pilī norisinājās organizācijas Latvijas Sarkanais Krusts organizēts pasākums Vidzemes reģiona pārstāvjiem. Tā bija reize, kad satikties, pārrunāt aktuālus organizatoriskus jautājumus, dalīties pieredzē un pateikt paldies ikvienam par ieguldīto darbu.

Salacgrīvas novadu pasākumā pārstāvēja Ilga Līdaka un Inga Veide. Ilgu pelnīti var saukt par Latvijas Sarkanais Krusts dzinējspēku mūsu novadā, jo attieksme pret sev uzticēto, rūpība un apzinīgums, protams, visam pāri – vēlme palīdzēt līdzcilvēkiem, raksturo viņas ikdienu un padarīto. Savukārt Salacgrīvas novada sociālā dienesta sociālā darbiniece darbā ar pilngadīgām personām, Inga Veide, ikdienā visciešāk sadarbojas ar Latvijas Sarkanais Krusts Salacgrīvas nodaļu, turklāt ir minētās organizācijas Salacgrīvas nodaļas valdes locekle.

Salacgrīvas novada sociālais dienests pateicas Ilgai Līdakai un Ingai Veidei par veiksmīgo sadarbību un atsaucību! Kā ir teicis rakstnieks J. Jaunsudrabiņš: “Paldies ir vienīgā valūta pasaulē, kas nav vēl mainījusi kursu.”

Latvijas Sarkanais Krusts šogad, tāpat kā Latvija, gatavojas 100 gadu jubilejas svinībām. Organizācija tika nodibināta 1918. gada 20. novembrī un tās darbība aptver gan pirmās palīdzības un veselības veicināšanas, gan arī sociālā atbalsta sniegšanas jomas.

Lai izdodas šajā tikšanās reizē Igates pilī nospraustie plāni, lai Ilgai laba veselība, spēks un spars turpināt darbu!

Salacgrīvas novada sociālā dienesta vadītāja

Ilze Ēltamma