Salacgrīva krastu mačam gatava
06.08.2018 13:14
Ar Akmens bumbas velšanu no kreisā krasta uz tilta vidu uzsāksies Salacgrīvas krastu mačs 2018, kam uzreiz sekos U-10 spēli plkst.10:00 un turpinājumā U-14 aizvadīs spēli plkst.10:35, tādejādi ar katru spēli jau uzvaras kausus nosverot uz vienu vai otru pusi.
Pēc tam turnīra turpinājumā plkst.11:20 3.spēle SKOLNIEKI U-18, plkst.12:10 4.spēle DAIĻAIS DZIMUMS.
Tad plkst.13:00 notiks viena no visaizraujošākajām un interesantākajām spēlēm, kur tiksies VECMEISTARI. Šī ir viena no pašām azartiskākajām spēlēm ,jo pēdejos 2 gadus spēles rezultāts tiek tikai noskaidrots pašās spēles beigās. Šis komandu duelis ir ļoti principiāls, kuru gaida ne tikai spēlētāji, bet arī skatītāji.
Daudz asākas un nopietnākas spēles būs gaidāmas plkst.14:00, kad turnīra 6.spēlē tiksies JAUNIEŠI, plkst.15:00 7.spēlēs VĪRIEŠI un turnīra noslēgumā plkst.16:00 8.spēli aizvadīs KUNGI.
Kad maču uzvarētājs būs noskaidrots, tad plkst.17:10 uzvarētāju krasta spēlētāji vels akmens bumbu uz savu krastu, lai peč tam vakarā tiktos zaļumballē un apspriestu spēles.
Plkst. 17:00 tiks aizvadīta vecmeistaru sadraudzības spēle Sigulda pret Salacgrīvu
KOMANDU SASTĀVI
1.spēle plkst.10:00 - jaunieši U-10 spēle 4vs4 (2x10min)
KREISAIS KRASTS | LABAIS KRASTS |
Rafaels Zviedris | Edgars Salmanis |
Kristians Bērziņš | Kristers Jakabsons |
Gustavs Žibals | Krists Ādamsons |
Armands Seržants | Artūrs Grāvītis |
Guntis Smalkais | Olivers Bobrovs |
Ingus Metuss | Timo Ēltamms |
Pēteris Ķūrens |
2.spēle plkst.10:35 - jaunieši U-14 (4x7min)
KREISAIS KRASTS | LABAIS KRASTS |
Reds Martinsons | Ralfs Uvarovs |
Artis Brunzets | Arvīds Gertners |
Valters Pīlāgs | Ernests Jānis Kupčs |
Markuss Bulis | Mikus Niks Grigorjevs |
Rolands Daugulis | Kristaps Ralfs Vanka |
Sandris Kalniņš | Rūdolfs Treijs |
Kevins Šrenks | Maksis Obuhovskis |
Kaspars Pudniks | Edvards Bobrovs |
Dāniels Lūsis | Ralfs Bergmanis |
Mikus Rodrigo Viļkins |
3.spēle plkst.11:20 - jaunieši U-18 (4x9min)
KREISAIS KRASTS | LABAIS KRASTS |
Raivo Ramba | Toms Jaunkalns |
Valters Purmalis | Jēkabs Tomsons |
Mārcis Ilvess | Kristers Žurakovskis |
Matīss Andžs | Valters Bitmanis |
Rolands Zēģelis | Dāvis Jirgensons |
Rihards Bendrāts | Kristers Kotāns |
Rinalds Miksons | Markus Kalmačs |
Gvido Paegle | Toms Laubmanis |
Vits Gabrāns | Niks Jakovicskis |
Sandis Vosekalns |
4.spēle plkst.12:10 - DAIĻAIS DZIMUMS (4x8min)
KREISAIS KRASTS | LABAIS KRASTS |
Asnāte Kalniņa | Laine Karlsone |
Zane Berdaškeviča | Dagne Langseth |
Sandra Bērziņa | Ieva Rozmiaņeca |
Sanda Gabrāne | Kristīne Rozmiaņeca |
Ilze Saklaure | Jeļena Meļikidze |
Inga Bikauniece | Mārīte Jankovska |
Solveiga Zeltiņa | Samanta Krista Kānīte |
Samanta Kalniņa | Sonora Laksberga |
Alise Kuģe | |
Sabīne Beāte Graumane | |
Kristīne Lontone |
5.spēle plkst.13:00 - VECMEISTARI (4X8min)
KREISAIS KRASTS | LABAIS KRASTS |
Gints Ronis | Dagnis Straubergs |
Guntis Bukāns |
Aigars Ragainis |
Aigars Andžs | Jānis Salzemnieks |
Ainārs Šmits | Kristaps Kazaks |
Zigmārs Dancis | Juris Jankovskis |
Andris Irmejs | Raitis Staškūns |
Kaspars Krūmiņš | Aleksandrs Rozenšteins |
Pēteris Tukums | Gatis Gailis |
Raitis Veinbergs | Māris Zariņš |
Uģis Maurītis | |
Aigars Eniņš | |
Inārs Bikaunieks |
SVARĪGI - veicmeistariem ir iespējamas spēlētāju sastāvu izmaiņas
6.spēle plkst.14:00 - jaunieši (4X10min)
KREISAIS KRASTS | LABAIS KRASTS |
Egmārs Jubelis |
Kristaps Žurakovskis |
Ojārs Rozenbergs | Ziedonis Andrejevs |
Ričards Jerāns | Artūrs Zmičerevskis |
Daniels Ostapko | Kristers Briedis |
Edmunds Celms | Ralfs Klētnieks |
Edgars Šilbergs | Ēriks Straubergs |
Rolands Jugāns | Markuss Kalviņš |
Tomass Kovaļenko | Raivis Kurakulovs |
Daniels Pīle | Daniels Grigorjevs |
Pauls Pīlāgs | Emīls Eglītis |
7.spēle plkst.15:00 - vīrieši (4X10min)
KREISAIS KRASTS | LABAIS KRASTS |
Mārtiņš Golvers |
Edgars Klāvs |
Kristaps Kalniņš | Renārs Kānītis |
Edgars Edelmanis | Dāvis Melnalksnis |
Artūrs Bukāns | Elvijs Veide |
Elvijs Jaunbalodis | Arvis Jankovskis |
Jānis Irmejs | Kevins Kopštāls |
Mārtiņš Šilbergs | Dinārs Sārs |
Jānis Ozols | Lauris Spiģers |
Kaspars Miksons | Mārtiņš Zariņš |
Pēteris Trops | Alvis Martirovs |
8.spēle plkst.16:00 - kungi (4X10min)
KREISAIS KRASTS | LABAIS KRASTS |
Uģis Kalniņš | Mārcis Kānītis |
Egons Vilde | Mareks Runcis |
Mārcis Kalniņš | Andrejs Isčuks |
Jānis Bergs | Mareks Rakuzovs |
Jevgēnijs Mihailovskis | Aldis Gusarovs |
Mārcis Saklaurs | Aleksands Sigajevs |
Kārlis Valenieks | Jānis Kalvišķis |
Sandis Gromovs | Matīss Nagle |
Kaspars Neimanis | Ģirts Viļļa |
Gatis Zvejnieks |
BK SALACGRĪVA