skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

2.posma rezultāti Salacgrīvas novada čempionātā zolītē

05.12.2018 14:35

30.novembrī notika 2.posms Salacgrīvas novada čempionātā zolītē. Uz sacensību otro posmu bija ieradušies 13 dalībnieki, kuri turnīra 2.posmu aizvadīja tiekoties 5 kārtās, katru kārtu spēlējot 45 min.

2.posma rezultāti ir sekojoši:1.vietu ieguva Lauris Kurpnirks (24p.), 2.vietu izcīnīja Aigars Tomsons (23p.) un 3.vietu izcīnīja Aldis Riekstiņš (22p. (+36)). Tālākās vietās dalībnieki ierindojās sekojoši: Aivars Holms (22p., (+30)), Mārtiņš Ābele (20p.), Ģirts Sedlenieks (18p., (+19)), Vasilijs Marcinkovskis (18p., (+6)), Juris Burdikovs (18p., (0)), Normunds Tiesnesis (17p.), Imants Šnepsts (16p., (+14)), Gints Ronis (16p., (+8)), Māris Rozītis (14p.) un Raivis Klaucāns (12p.).

Pēc pirmajiem diviem posmiem kopvērtējums no 1.- 10.vietai ir sekojošs: 1vietā Aigars Tomsons – 46p., 2.vietā Aldis Riekstiņš – 43p., 3.vietā Aivars Holms – 41p., 4.vietā – Lauris Kurpnieks – 38p., 5.vietā Gints Ronis – 36p., 6.vietā – Vasilijs Marcinkovskis – 34p., 7.vietu ar 33 punktiem ieņem Normunds Tiesnesis, 8.vietā – Mārtiņš Ābele – 31p., 9.vietā Imants Šnepsts – 28p.(-50) un desmitnieku noslēdz Māris Rozītis ar 28p.(-100) punktiem. Pilnu kopvērtējuma tabulu var apskatīts www.salacgriva.lv sadaļā sports (zolīte).

Čempionāta 3.posms notiks 14.decembrī Salacgrīvā, kebabnīcā “KasTe” (Viļņu ielā 2) plkst.19.00.

Atgādinu, ka kopvērtējumā tiks summēti 5 labāko posmu izcīnītie punkti + fināla punkti. Pavisam notiks 7 posmi + fināls.