21. maijs, 2019, Otrdiena

Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Sporto visa klase – Salacgrīvā

08.03.2019 08:53

Projekta “Sporto visa klase” 5.sezonas 1.kārta 5.klašu grupā – Salacgrīvā. 7.martā Salacgrīvas vidusskolā pulcējās projekta “Sporto visa klase” 5.klašu skolēnu komandas no Staiceles pamatskolas, Limbažu sākumskolas, Zvejniekciema vidusskolas, Alojas Ausekļa vidusskolas un Salacgrīvas vidusskolas, lai startētu projekta “Sporto visa klase” 5.sezonas 1.kārtā 5.klašu grupā.

Sacensības notika piecās dažāda veida stafetēs, kas vērstas uz sadarbību, uzmanību, atcerēšanos, izpalīdzēšanu un veiklību. Projektu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, pašvaldībām un Latvijas Futbola federāciju, to atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, LOK partneris “LDz Cargo” un sporta preču veikals tīkls SIA” Sportland”.

Priecājamies par Salacgrīvas vidusskolas 5.a klasi, kas sacensībās ieguva godpilno 2.vietu!

Paldies lieliskajiem sporta skolotājiem: Mārītei Jankovskai, Sandrai Bērziņai un Danielam Grigorjevam par sacensību organizēšanu! Paldies Ivetai Kupčai, Guntaram Ūdrim, Mārim Bergšteinam, Jurim Jankovskim, Kristiānam Bērziņam un Edgaram Salmanim par palīdzību un atbalstu!

 

Sanita Šlekone