21. maijs, 2019, Otrdiena

Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

OCL līgā zināmi izslēgšanas spēļu pāri

11.03.2019 15:42

OCL līgā zināmi izslēgšanas spēļu pāri

Olimpiskā centra "Limbaži" basketbola čempionāta regulārās sezonas spēles noslēgsies 16.martā, bet jau šobrīd ir zināmi izslēgšanas spēļu pāri. 

BK Salacgrīva ierindojās 2.vietā un Grīva 4.vietā, bet Kopturis-A palika 11.vietā un Salacgrīvas vsk. 13.vietā.

Lai arī ir palikušas 3 spēles turnīrā, čempionāta tabulā izmaiņas nevar notikt, kas nozimē, ka Limbaži ceļi ierindosies pirmie, kam seko BK Salacgrīva, BK Lēdurga, Grīva, Spartaks, BK Aloja, BK Rakši un TZT. Izslēgšanas turnīra pirmājā kārtā, lai komandas tiktu pusfinālā cīnīsies par divām uzvarām.

Limbažu ceļi tiksies ar TZT, šeit noteikti nekādi lieli pārsteigumi nav gaidāmi, jo pēdējas tikšanās reizēs pārliecinoši uzvarēja "ceļi".

BK Salacgrīva aizvadīs cīņu ar BK Rakšiem, visās četrās tikšanās reizēs pārāka ir bijusi Salacgrīvas komanda. Arī pagājušajā sezonā tieši ar BK Rakšu komandu tika aizvadītas spēles ceturtdaļfinālā un sērijā uzvarēts ar 2:0.

BK Lēdurga uzņems BK Aloju, favorītu statusā ir BK Lēdurga, kas savstarpējas spēlēs ir guvuši panākumus.

Visinteresantākā cīņa norisināsies starp Grīvu un Spartaku. Abas komandas ir tikušās 5 reizes, Grīvai uzvarot 2 spēles. Komandas pagājušajā sezonā pusfinālā cīnijās ļoti sīvi, bet beigās sērijā uzvarēja Spartaks ar 2:1. 

Izslēgšanas spēles sāksies 23.martā

Nāc un atbalsti savējos!

 

BK Salacgrīva