17. jūnijs, 2019, Pirmdiena

Artis, Artūrs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Akustiskās mūzikas festivāls Sudraba kaija

09.04.2019 14:27

Akustiskās mūzikas festivāls Sudraba kaija

Liepupē šogad jau astoto reizi notiks akustiskās mūzikas festivāls “Sudraba kaija”. To rīko Liepupes tautas nams sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi un Latvijas Nacionālo kultūras centru.

Festivāla ideja – akustiskās muzicēšanas stila popularizēšana un saglabāšana cauri laikiem, atgriežoties pie dabiskā. Akustiskās mūzikas festivāls “Sudraba kaija” ir pirmais un pagaidām vienīgais festivāls Latvijā un Baltijā, kurš vienuviet pulcē dažādu mūzikas žanru kolektīvus no folkloras kopām līdz džeza un alternatīvā roka grupām , kuras var, prot un vēlas muzicēt akustiski. Festivāla patrons ir pazīstamais komponists un mūziķis Valts Pūce.

Šogad festivāla ietvaros – 11. maijā Liepupes tautas namā norisināsies akustisko grupu konkurss. Ar nolikumu varat iepazīties Salacgrīvas novada mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā Pasākumi/konkurss. Balvu fonds 1000.00 Eur. Papildus kāda no tautas mūzikas grupām iegūs tiesības ierakstam profesionālā skaņu ierakstu studijā, ko atbalsta Latvijas Nacionālais Kultūras centrs. Speciālā balva populārās mūzikas grupām – iespēja uzstāties uz Positivus skatuves.

Festivāla laikā notiks jau par tradīciju kļuvušie akustiskās mūzikas koncerti – pirmais no tiem 24.aprīlī septiņos vakarā Liepupes tautas namā – uzstāsies ekoloģiskā mūzikas grupa "Ducele", ieeja 7,00 euro;

Džeza mūzikas vakars būs 1.maijā plkst.19.00: Jolanta Gulbe-Paškēvica - balss
Deniss Paškēvičs -flauta, saksofons, Kristaps Vanadziņš-klavieres, Rūdolfs Dankfelds –sitaminstrumenti - ieeja eur.7.00

Tikšanās mūzikā 8.maijā plkst.19.00. Intars Busulis –balss, Kārlis Lācis- klavieres,
Kaspars Zemītis –ģitāra, Edvīns Ozols –bass, Kaspars Grigalis - sitaminstrumenti
ieeja eur.20.00

Biļetes no 18.aprīļa varēs iegādāties Liepupes tautas namā.

Arta Zunde – Liepupes tautas nama kultūras darba vadītāja