30. aprīlis, 2017, Svētdiena

Liāna, Lilija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

05.11.2012 11:11

Gada cilvēks

Salacgrīvas Goda pilsonis

Gads

Vārds, uzvārds

Piešķirts par

2008

Artūrs Kristiansens

sevišķiem nopelniem Salacgrivas labā

2011

Alfrēds Šlisers

Z/k Brīvais vilnis ilggadēju vadīšanu

2013

Aleksejs Lundins

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla dibinātājs

Gada cilvēks

Gads

Izglītībā

Sportā

Sociālajā aprūpē

Kultūrā

Sabiedriskajā darbā

Gada jaunietis

Gada ģimene

Uzņēmums

2012

Laimdota Pelša

Aigars Ragainis

Dace Smalkā

Hedviga – Inese Podziņa

Arvīds Šimis

Kārlis Miksons

Ķūrēnu ģimene

SIA Kapteiņu osta

2011

Inta Cirša

Kaspars Tīklenieks

Sarkanā Krusta Salacgrīvas nodaļa – Ilga Līdaka un Maiga Ennīte

Valentīna Kalniņa

Ruta Valeniece

Laura Tiesnese

Melnalkšņu ģimene

Salacgrīvas novada dome

2010

Pārsla Zvejniece

Mārcis Kalniņš un Jānis Bergs (Biedrība Sports Salacgrīvas novadam)

Māra un Juris Maksimovi (sociālās rehabilitācijas kūrortviesnīcu Brīze)

folkloras kopas "Cielava" vadītāja Zenta Mennika

Ruta Birkenberga

Diāna Zabrovska

Jerānu ģimene

Lienes konditoreja

2009

Rasma Turka

Valentīns Turks

Aija Kirhenšteini

Aina Zandere

 

 

Grigorjevu ģimene

Impress Metal Packaging

2007 Laimdota Pelša un Gints Kalniņš Raimonds Jerāns Gaida Kalniņa un Ilga Līdaka   Dace Klēviņa   Danču ģimene A/s Brīvais Vilnis
2006 Salacgrīvas TIC - Daina Vinklere un Solvita Kukanovska   Sarma Līsmane Dzidra Gīze Dagnis Straubergs   Tiesnešu ģimene Salacgrīvas vidusskola

 

Lasīt vairāk →

06.06.2012 10:35

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls 2012.gada 27.jūlijs - 4.augusts

Par „Salacgrīvas mūzikas festivālu”:

„Virtuozi Moskvi” un „Mocart – kvartet” pirmā vijole un festivāla mākslinieciskais vadītājs Aleksejs Lundins:

"Daba un mūzika, kas var būt labāks un svarīgāks? Salacgrīvā ,kas atrodas vienā no skaistākajām Latvijas vietām ,mūzika var skanēt ne tikai dažādās zālēs, bet arī brīvā dabā ,kas radīs brīvību mūziķu saskarsmē ar festivāla viesiem."

500_66869.jpg

SKMF2012 real.jpg

Salacgrīvas novada Domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs:

"Salacgrīvas pilsēta jau kļuvusi pazīstama ar mūzikas festivālu organizēšanu un šis kamermūzikas festivāls varētu kļūt par vēl vienu spilgtu iespaidu pilsētas muzikālo pasākumu virknē. Vēl jo vairāk tāpēc ,ka pilsētā muzicēs tik spilgtas Krievijas un Latvijas kamermūzikas zvaigznes. Tā būtu brīnišķīga iespēja dalīties pieredzē un radošos meklējumos jaunajiem un jau slavas virsotnes sasniegušajiem mūziķiem ,bet festivāla apmeklētājiem gūt baudījumu dvēselei un garam."         

Festivāla dalībnieku saraksts

Aleksejs Lundins /Krievija/ - festivāla mākslinieciskais vadītājs, Virtuozi Moskvi un Mocart - kvartet pirmā vijole.

Meistarklašu  pasniedzēji:
Aleksejs Lundins /Krievija/ – vijole
Uldis Sprūdžs /Latvija/ - vijole
Vilhelmas Cepinskis /Lietuva/ - vijole
Vsevolods Dvorkins  /Itālija/- klavieres
Marianna Aivazova Livathinou /Spānija/ - klavieres
Ņikita Vlasovs /Krievija/ - akordeons
Kārlis Vanags /Latvija/ – saksofons
Ilona Meija /Latvija/ - flauta
Ivars Bezprozvanovs /Latvija/ - čells
Sergejs Savrovs /Spānija/ - alts

Pieaicinātie mākslinieki:
- Solists Sergejs Jēgers un pavadošā grupa
- Dāņu akordeonists Bjarke Mogensen
- Latviešu vijolnieces – Ilze Kirsanova, Ilze Pence, Kristīne Adamaite
- Čellists no Šveices David Pia
- Sinfonietta Rīga
- Japāņu vijolniece Ayako Tanabe

Trešais Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls - VIDEO

Lasīt vairāk →

02.11.2011 11:02

Salacgrīvas novada kalendārs

Jau septīto gadu Salacgrīvas novada dome izdod savu kalendāru. Pirmais bija 2006.gada kalendārs ar 2005.gada vētras bildēm. Nupat, sadarbībā ar fotobiedrību „Salacgrīva” ir tapis Salacgrīvas novada 2012.gada kalendārs „SALACGRĪVAS NOVADS 2012”. Lai izvēlētos kalendārā publicējamās bildes fotobiedrība organizēja fotokonkursu „Salacgrīvas novads”.

Lasīt vairāk →

21.10.2011 09:28

Salacgrīvas novada karogs

sal logo zils.jpg

Salacgrīvas novadam ir savs ģerbonis, esam apstiprinājuši arī novada logo. Tagad vēlamies apstiprināt Salacgrīvas novada karogu. Piedāvājam Jūsu vērtēšanai izstrādātos novada karoga variantus. Gaidām Jūsu komentārus un ieteikumus!

novads v2 1.JPG

Lasīt vairāk →

21.10.2011 08:59

„Gada salacgrīvietis, uzņēmums, ģimene - 2011”

Turpinām labi aizsākto tradīciju un arī šogad aicinām jūs piedalīties aptaujā "Gada salacgrīvietis, uzņēmums, ģimene 2011." Aptaujas mērķis ir noskaidrot populārāko, rosīgāko, ievērojamāko Salacgrīvas pašvaldības cilvēku, ģimeni, iestādi un uzņēmumu 2011.gadā. 2010.gadā kā labākos suminājām - izglītībā Pārslu Zvejnieci, sportā biedrību „Sports Salacgrīvas novadam” – Mārci Kalniņu un Jāni Bergu, sociālajā aprūpē ilgstošās sociālās rehabilitācijas kūrortviesnīcu „Brīze” Māru un Juri Maksimovus, kultūrā Zentu Menniku, gada jauniete Diāna Zabrovska, gada ģimenes godā Jerānu ģimene, bet labākais uzņēmums – Lienes Konditoreja. Kā būs šogad?

Lasīt vairāk →

30.05.2011 10:30

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls 2011.gada 1.-7.augusts

Salacgrīvā šajā vasarā, laikā no 1.līdz 7.augustam notiks jau II Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls. „Salacgrīvas mūzikas festivāla” norises laiks un vietas – Salacgrīvas kultūras nams, Lielsalacas luterāņu baznīca, Marijas Goreti Salacgrīvas katoļu baznīca, un Kuivižu jahtu ostas peldošā platforma. Festivāla ietvaros mūzikas cienītājiem būs iespēja tikties ar Latvijas Nacionālās Operas vadošajiem solistiem Sonoru Vaici, Kristīni Zadovsku, Jāni Apeini, Ingusu Pētersonu un citiem mūzikas izpildītājiem, kā arī ar mūziķiem no Krievijas un Čehijas.  Mūzikas festivāla laikā, nedēļas garumā, tiks organizēta arī nometne – meistarklases talantīgākajiem Latvijas mūzikas skolu bērniem, kuras vadīs Maskavas konservatorijas pasniedzēji un Latvijas spožākie mūziķi. Biļetes var iegādāties biļešu paradīzes kasēs http://www.bilesuparadize.lv/ un no 1.jūlija arī Salacgrīvas TIC.

Logo_Salacgrivas klasiskas muzikas festivals.jpg

Lasīt vairāk →

14.03.2011 08:37

8. marta sveiciens “Brīze” iemītniekiem.

Mēs Salacgrīvas kultūras nama vokālais ansamblis „Dziedātprieks” kopā ar savu vadītāju A. Zvejnieci sniedzām nelielu koncertu veco ļaužu viesnīcā „Brīze”. Klausītāji mūs sagaidīja lielajā zālē pie klātiem galdiem. Mūsu dziesmas vijās ar Mairitas lasīto dzeju , koncerts tika uzņemts ar siltiem aplausiem. Koncerta izskaņā „Brīzes” vīrieši arī mums lika justies īpaši, sveicot ar ziediem. Mēs ļoti ceram , ka mūsu dziesmas un dzejas lasījumi ienesa veco ļaužu sirdīs mīlu, prieku un pavasari.


Anita Dzirnupe.

P3080068.JPG

21.02.2011 13:22

Bērnu žūrijas atskaņas Tūjas bibliotēkā

2011. gada . februārī Tūjas bibliotēkā notika Bērnu žūrijas konkursa noslēgums. Kopumā līdz šim datumam piedalījās 10 dalībnieki, cītīgākie lasītāji visu Bērnu žūrijas laiku pārliecinoši bija Amanda Krūmiņa, Ieva Grīnberga un Rolands Reinholds. Jāatzīmē, ka šie bērni tika galā ar visām Bērnu žūrijas piedāvātajām grāmatām, kuras atradās Tūjas bibliotēkā.

 

Lasīt vairāk →

14.02.2011 13:00

Svētciemā bērni tiekas Bērnu Žūrijas noslēguma pasākumā

Bērnu rakstniece  Astrida Lindgrēne savulaik par grāmatu teikusi: „Grāmatai vajadzīga bērna fantāzija, tas nu reiz tā ir. Bet vēl jo vairāk bērna fantāzijai ir vajadzīga grāmata, kas palīdzētu dzīvot un augt. Grāmata ir neaizstājama, tā spārno fantāziju”.

Bernu_zurija_Svetciems.JPG

Par to, kā grāmatas „uzrunājušas” Svētciema bibliotēkas bērnus, pārliecinājāmies 5. februārī, kad noslēdzās lasītveicināšanas programmas „Bērnu Žūrija” devītais lasīšanas gads. Šajā „maratonā” piedalījās 17 bērni vecumā no 5-16 gadiem. Septembrī, kad tika noslēgti lasīšanas līgumi, apņēmības pilni lasīt bija visi 17, bet grāmatu „eksperta” nosaukumu ieguva tikai 11 skolēni. Katram , kurš pieteicās lasīt un vērtēt 6 projekta grāmatas, tās bija arī jāizlasa. Paldies tiem bērniem, kuri starp mācībām, datorspēlītēm un citām aktivitātēm tomēr atrada laiku grāmatai. 2010. gada čaklākie lasītāji bija Laura Krisanova, Reinis Maurītis, Ilmārs Vīksna, Valērija Grigorjeva, Marta Stivriņa, Serafima Gigorjeva, Ivonna Smilte, Kristiāna Zaļuma , Rita Šmite un Ingars Stepiņš. Ingars , Serafima un Valērija šajā projektā piedalījās jau 7. gadu, bet pirmo reizi grāmatas lasīja un vērtēja 4. klases skolnieks Nauris Kostīvs.

Jaunākās grupas grāmatiņu „Leduslācēns Ille” un skaisti ilustrēto I.. Zanderes un M. Grauda grāmatu „Latviešu zvēri” lasīja arī PII „Vilnītis” Svētciema filiāles vecākās grupas „Snīpji” bērni.

Lasīt vairāk →

10.11.2010 14:39

Kultūras dzīve Salacgrīvas novadā

Kultūras dzīve Salacgrīvas novadā

Kultūras dzīvi Salacgrīvas novadā organizē un vada kultūras/ tautas namu darbinieki, kuri strādā Salacgrīvā, Ainažos, Liepupē un Lauvās.

Par svētkiem:
- Senākie un populārākie svētki Salacgrīvā ir Jūras svētki. Svētku svinēšana, pilnveidojot un dažādojot programmu, gadu no gada ir ļoti plaša, piesaistot ap 8000 apmeklētāju .Tradicionālas un nemainīgas ir :
- īpašās sacensības zvejnieka zābaka, sviedlīnes un glābšanas riņķa mešanā, airēšanā,
- dienas koncertprogrammas, dažādas atraktīvas nodarbes, piemēram, zivju apgleznošana
- zivju zupas vārīšanas
- skaistā svētku uguņošana pusnaktī
- balle blakus jūrai līdz rīta gaismai .

• Salacgrīvā pēc ilgāka pārtraukuma atgriezušies Plostnieku svētki, kuros uzskatāmi tiek demonstrētas un interesentiem ierādītas plosta siešanas prasmes , kā arī visas ar to saistītās izdarības. Plostu sien 2 dienas, pa Salacu tas plosto 2 dienas, ceļojumu noslēdzot pie Salacgrīvas pilskalna – ar koncertu un suminājumiem.

• kopā ar muzeja darbiniekiem tiek rīkoti Muzeju nakts pasākumi, atbilstoši katra gada ieteiktajai tēmai.

 Tradicionāli kļuvuši bērnu svētki ar pašu bērnu un jauniešu veidotu koncertu, dažādām veiklības nu atjautības sacensībām, jautrības atrakcijām un arī Salacgrīvas “Lielās balvas “ izcīņu.

 Ar īpašu noskaņu bagāts ir kļuvis Zāļu dienas rīts ar skaļu ielīgošanu, pašdarbnieku koncertu, alu un sieru. Vakarā – kopīga zaļumballe Zvejnieku parkā.

• Par tradīciju jau kļuvuši Salacgrīvas pilsētas svētki, kuru rīkošanā, gājienā, koncertā un vakara ballē iesaistās gandrīz visi Salacgrīvas uzņēmumi, iestādes un iedzīvotāji. Salacgrīvai tie ir jauni svētki – no 2004. gada

• Nozīmīgi kļuvuši folkloras svētki, kad Salacgrīvā sabrauc labi pazīstamas kopas no visiem Latvijas novadiem, lai ieskandētu Salacgrīvu dienas koncertos un sadancotu pie vakara ugunskura jūras krastā, ar īpašu rituālu pavadot saulīti jūrā

• Ar 2010. gadu tiek iedibināta jauna tradīcija-starptautiska masku tradīciju festivāla svinēšana, kas iecerēts turpināt ik gadu – Meteņos

• 2010. gada jaunums- Pirmais Salacgrīvas Klasiskās Mūzikas festivāls, kas apvienoja divas būtiskas un lieliskas lietas, proti, bērnu un jauniešu meistarklases pie slaveniem Krievijas mūziķiem un klasiskās mūzikas koncertus kultūras namā un Salacgrīvas dievnamos.

• Rudenī salacgrīvieši pulcējas Nēģu dienā, kad nēģu taču saimnieki ver durvis un laipni uzņem un cienā svētku viesus ar dažādos veidos pagatavotiem nēģiem

Blakus lielākajiem svētkiem Salacgrīvā tiek rīkoti dažādi pasākumi dažāda vecuma un interešu grupu cilvēkiem, lai kaut ko sev saistošu piemērotu atrastu ikviens.
Kā interesantākie minami:

• sadarbībā ar Latvijas Koncertdirekciju– labāko Latvijas kamermūziķu koncerti baznīcās un kultūras namā
• Latvijas profesionālo teātru viesizrādes bērniem un pieaugušajiem
• Apvienības „Kabata” izbraukuma viesizrādes
• Cirka viesizrādes  
• ikgadējais labdarības koncerts bērniem grūtdieņiem “No sirds uz sirdi”
• adventes- ziemassvētku pasākumi,
• pašdarbnieku tematiskie vakari- koncerti visu sezonu,
•  mūzikas skolu audzēkņu koncerti,
• “Jauno talantu “ konkurss talantīgiem bērniem un jauniešiem,
• Iespēja uzdziedāt ikvienam-„Paņem draugu-dziedāt nāc!”
• Kantrī – līnijdeju grupu saieti.
• Folkloras kopas Cielava aktīvā darbošanās visās latviskajās gadskārtās,
Meteņos, Lieldienās, Ūsiņos, Jāņos, Miķeļos, utt.
• latviešu danču vakari  Meteņos un Mārtiņos
• izklaides pasākumi jauniešiem un pieaugušajiem.
• Lāčplēša dienas un represēto dienas atcere,
• Valsts svētku pasākumi, kuru ietvaros tiek noteikts „Gada salacgrīvietis, uzņēmums, ģimene”
• Jauno salacgrīviešu svinīga uzņemšana pilsētnieku saimē

Liepupes pagastā darbojas:
Liepupes pagasta tautas nams "Mežgravas" ,Tālr.: 64023932 , e-pasts andris.zunde@inbox.lv
Tūjas tautas nams "Ābeļziedi" Tālr.: 69367008
Liepupes pagasta tautas namā strādā 9 darbinieki, no tiem 2-štata

Liepupē darbojas sekojoši tautas mākslas un interešu kolektīvi:
Koris "Pernigele" - vadītāja Arta Zunde.
Koris "Pernigele" ir zināms ne tikai Limbažu rajonā un valstī, bet arī ārpus Latvijas robežām  

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Ulubele" - vadītājs Jānis Trezuns.
Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Ulubele" piedalās visos rajona svētkos 

Vīru ansamblis - vadītājs Andris Zunde 

Liepupes amatierteātris- vadītāja Inese Broka 

Deju kolektīvs "Liepupīte" - vadītājs Jānis Trezuns. 

Ainažu kultūras nams
Valdemāra iela 50, Ainaži, tālr. 64043219; tel.mob. +37128371559
e-pasts ainazukn@ainazi.lv
 
 
Ainažu kultūras namā strādā 12 darbinieki, no tiem 4- štata

Ainažu kultūras namā darbojas sekojoši tautas mākslas un interešu grupu kolektīvi
Jauktais koris „Krasts” – diriģente Agra Jankovska, koncertmeistare Tatjana Lazdiņa – mēģinājumi otrdienas vakaros plkst. 19.00

Jauniešu deju kolektīvs „Randiņš” – vadītāja Anita Gīze, koncertmeistare Tatjana Lazdiņa – mēģinājumi piektdienas vakaros plkst.21.00

Pieaugušo un skolēnu amatierteātri – vadītājs Zintis Sārs, mēģinājumi – trešdienas, ceturtdienas.

Bērnu deju kolektīvi „Zvirgzdiņi” un „Jūrmalnieks”- vadītāja Solveiga Muciņa, mēģinājumi – pirmdienas, piektdienas

Salacgrīvas kultūras nams
Ostas ielā 3, Salacgrīvā, telef. 64041458, e-pasts salac.kultura@inbox.lv

Salacgrīvas kultūras namā strādā 17 darbinieki, no tiem- 8 štata darbinieki , sezonas ( tautas mākslas kolektīvu vadītāji) darbinieki-10
Salacgrīvas kultūras nama tautas mākslas kolektīvi:

• Vecākās paaudzes deju kopa “Saiva”--kolektīvs, kurš 2007. gada rudenī nosvinēja 45 gadu jubileju, aktīvi piedalās pilsētas, rajona un republikas koncertdzīvē. Ar kolektīvu 31 sezonu kopā bija vadītāja Valentīna Kalniņa, kura arī ir daudzu „Saivas „deju autore. V. Kalniņas 3 gadu prombūtnes laikā ar kolektīvu strādāja I. Indriksone, I. Luste un Ligita Dambe, līdz ar 2008. gada rudeni- atkal kopā ar „Saivu” ir Valentīna Kalniņa.

• deju kopa “Tingeltangels” –kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs, kurš  sadarbībā ar horeogrāfu J. Ērgli ir sagatavojis vairākas koncertprogrammas, kā vērienīgo deju uzvedumu ”Skroderdienas Silmačos” un deju programmu „Pa sliedēm...”. 2003. gadā – Dziesmu svētkos pirmo reizi deju kopas vēsturē aizdejoja līdz  republikas fināla sacensībām. Arī 2008., 2009. un 2010. gada skatēs-I pakāpes laureāti. Mākslinieciskā vadītāja Aija Ērgle.

• folkloras kopa “Cielava” – vadītājas Z. Mennikas neatlaidīgā un mērķtiecīgā darba rezultātā- ir kļuvusi par populāru, gaidītu un pat neiztrūkstošu kolektīvu visā novadā. Cielaviņas ir tās, kuras uztur mūsu senču dabas kalendāra rituālus dzīvus, iesaistot tajos visus sākot no bērnudārza vecumam līdz cienījamiem senioriem. Dalībnieces turpina pilnveidoties, apgūstot seno instrumentu spēli - (ģīgas, ermoņikas, ieviņa, vijole)un rīkojot danču vakarus. “Cielava” ir neiztrūkstoša dalībniece it visos ar folkloru saistītos festivālos Latvijā, piedalījusies arī Igaunijas un Lietuvas folkloristu rīkotajos saietos. 2005. gada Latvijas labākā folkloras kopa. 2010. gadā - Starptautiskā 11. Masku tradīciju festivāla rīkotājs.

• pūtēju orķestris “Enkurs”- ir ar senām tradīcijām un labiem panākumiem
bagāts kolektīvs. Kolektīva dibinātājs un ilggadējais vadītājs – diriģents P. Melnis no 2000. gada stafeti nodeva Mūzikas skolas pedagogam, diriģentam A. Šmitiņam. Kolektīvs ar labiem rezultātiem startējis visās orķestra skatēs, maršējis visos iepriekšējā rajona un pašreizējā novada pašdarbnieku svētku gājienos. 2009. gadā nosvin savus 40.                         
                
• Senioru  koris “Salaca” – dziedātājas, kas turpina “Kaijā” sāktās dziedāšanas tradīcijas un ir aktīvas gan pašmāju kultūras dzīves notikumos, gan Latvijā rīkotajos senioru koru salidojumos. Ar 2008. gadu-arī Latvijas Dziesmu svētku dalībniece. Kora mākslinieciskā vadītāja Arta Zunde.

• Jauniešu deju kolektīvs ” Randa”- pēc ilgāka pārtraukuma savu darbību atsāka 2003.gadā. 2005. gada rajona skates uzvarētājs, 2008. gada skates II pakāpes laureāts , bet 2009. un 2010. gadā – I pakāpes laureāts. Skolēnu un Vispārējo Dziesmu un Deju svētku dalībnieks . Vadītāja Anita Gīze.

• Bērnu un sieviešu vokālie ansambļi - ļoti aktīvas dziedātājas, kuru repertuārs pielāgojas visdažādākajiem pasākumiem un vajadzībām. Vadītāja Agita Zvejniece 

Interešu klubi:
• Līnijdeju klubs Salacgrīva
• austrumu deju studiju „Hasana”
• Cigun nodarbības.
• aerobikas, kalanētikas un ārstnieciskās vingrošanas nodarbības.

Lauvu Tautas namā
Salacgrīvas novada Lauvās t. 64030884, e-pasts: indrakaulina@inbox.lv

 Lauvās zem viena jumta darbojas Lauvu Tautas nams ( viens darbinieks) , Salacgrīvas novada domes dienas centra bērniem Lauvu filiāle un saviesīgā biedrība „Svētupes Lauva”.
Reizi divos mēnešos te var satikt Salacgrīvas novada domes sociālos darbiniekus , kā arī ģimenes ārsti Sk.Eglīti.
 Ikdienā Lauvu TN tiek dota iespēja palasīt preses izdevumus, izmantot interneta pakalpojumus, kā arī spēlēt galda spēles.
 

01.10.2010 12:23

Svētciema bibliotēkā par ”Dzejolīšiem”, „ Bērnu žūriju” un „Kurpēm”

Septembris Latvijā atnāk ar Dzejas dienām . Svētciema bibliotēkā ar savu vasarā iznākušo dzejoļu grāmatiņu „Dzejolīši” viesojās mūsu novadniece Anita Emse. Uz tikšanos bija sanākuši pirmsskolas izglītības iestādes  „Vilnītis” Svētciema filiāles vecākās grupiņas bērni, bērnu vecāki, kā arī Svētciema lasītveicināšanas programmas „Bērnu Žūrija” dalībnieki. Par Anitas Emses pirmo dzejoļu grāmatu salacgrīvieši uzzināja jau vasaras vidū, apmeklējot grāmatas Atvēršanas svētkus, taču svētciemiešiem tas bija jaunums.

 

Lasīt vairāk →

27.09.2010 17:42

Inta Purva lasa dzeju un palīdz trūcīgajām Salacgrīvas novada ģimenēm

Septembra pirmajā piektdienā Salacgrīvas novadā jau trešo reizi viesojās Intas Purva (Purvs) latviešu kultūras un preses darbiniece Kanādā, dzejniece, amatierteātru vadītāja, globālu latviešu kultūras sarīkojumu organizētāja un vienkārši labdare.

Lasīt vairāk →