15. decembris, 2017, Piektdiena

Jana, Johanna, Hanna

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Izsludināts 4. Akustiskās mūzikas festivāls 'Sudraba kaija"
Tas norisināsies Salacgrīvas novada Liepupes pagastā no 2015. gada 5. līdz 7. jūnijam.
5. jūnijā akustisko grupu konkurss.
6.-7. jūnijā akustiskie koncerti.

Mājas lapa:www.draugiem.lv/sudrabakaija

Sudraba kaija 2014 - atbalstītāji.jpg

09.06.2014 08:45

3.Akustiskās mūzikas festivāls „Sudraba kaija”

Šā gada 13.-15. jūnijā, Salacgrīvas novada Liepupes pagastā norisināsies trešais Akustiskās mūzikas festivāls „Sudraba kaija”. Festivāla rīkotājs Salacgrīvas novada dome un Liepupes pagasta tautas nams. Šogad pirmo reizi festivāls tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Nacionālo Kultūras Centru. Festivāla pamatā ir akustiskās mūzikas tradīciju pārmantošana un popularizēšana. Katru gadu festivāla rīkotāji cenšas iepazīstināt ar ko jaunu. Festivāla ietvaros rīkotas seno instrumentu darbnīcas un semināri. Tika izgatavotas un nodotas muzikālo kolektīvu rokās dūdas, celma bungas, keramikas udu bungas, akustiskā Lap steel ģitāra, kokles, kā arī  atrestaurētas cītaras.

nm_13367812.jpg

Lasīt vairāk →

16.05.2013 14:28

2. Akustiskās mūzikas festivāls „Sudraba kaija”

Rīkotājs: Festivālu rīko Salacgrīvas novada pašvaldība un Liepupes pagasta tautas nams.

Ideja: Akustiskās muzicēšanas tradīciju saglabāšana cauri laikiem.

Festivāla konkurss Nolikums 

Laiks un vieta: Piektdiena, 2013. gada 14. jūnijs, Salacgrīvas novada Liepupes pagasta tautas nams.

Adrese: Salacgrīvas novada Liepupes pagasta Duntes „Mežgravas”.

Lasīt vairāk →

24.08.2012 10:00

Akustiskās mūzikas festivāls „Sudraba kaija” noslēdzies.

2012. gada 17. augustā Salacgrīvas novada Liepupes pagasta tautas namā Duntē notika 1. Mūsdienu vokāli instrumentālo grupu akustiskās mūzikas festivāls- konkurss „Sudraba kaija”. Festivālu rīkoja Salacgrīvas novada pašvaldība un  Liepupes pagasta tautas nams. Tā mērķis - stimulēt visdažādāko žanru muzikantus uzspēlēt akustiski. Festivāla dalībnieku vidū bija pazīstamie „Kokmuižas muzikanti”, Imanta Toča džeza grupa, šlāgergrupa „Tēva nams”, blūzroka un folkroka pārstāvji, grupa „Soļi”, Līga Priede ar grupu, džeza dziedātāja Kristīna Trezune ar grupu, Rockabilly pārstāvji „The Black Cats”, kapela „Hāgenskalna muzikanti”, ermoņiku spēlmanis Valdis Andersons ar kapelu, kā arī Liepupes pagasta tautas nama vīru ansamblis.

Lasīt vairāk →

24.08.2012 09:00

Sudraba kaijas pirmais lidojums

Piektdien Duntes tautas namā valdīja skanīga un pacilājoša gaisotne - tur notika 1. Mūsdienu akustiskās vokāli instrumentālās mūzikas festivāls-konkurss Sudraba kaija. Tajā piedalījās 8 grupas, tostarp no Limbažu un Salacgrīvas novada. Sarīkojumu ārpus konkursa godam atklāja festivāla saimnieki - Liepupes vīru ansamblis ar Sudraba kaijas idejas autoru, organizatoru un Liepupes pagasta tautas nama vadītāju Andri Zundi priekšgalā, spējot noskaņot klausītājus uz līdzdzīvošanas viļņa jau pašā sākumā. - Esmu neizsakāmi priecīgs, ka beidzot ilgi lolotais sapnis par šādu festivālu ir piepildījies. Akustiskā mūzika domāta gardēžiem - ne visi to saprot un pieņem, tāpēc vēl jo patīkamāk redzēt pilnu zāli klausītāju. Mēs, kas šodien uzstāsimies, ikdienā spēlējot, lielākoties izmantojam mūsdienu tehnoloģiju iespējas, bet nu rādīsim, ko varam bez tām. Šī būs tāda kā nodeva mūzikas sākumam, - uzsvēra A. Zunde. Jāpiebilst gan, ka atsevišķu instrumentu skaņu pastiprinošās iekārtas bija ļauts izmantot.

Lasīt vairāk →