Agija, Aldonis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Kopturis-A/Salacgrīva čempioni

23.aprīlī Limbažos, FINĀLĀ tikās Kopturis-A/Salacgrīva un Skultes komandas. Spēles sākums bija ļoti saspringts un nevienai no komandām neizdevās izvirzīties nopietnā vadībā. Komandas centās atrast ritmu uzbrukumā un puslaikā devās atpūtā ar kaujiniecisku rezultātu 31:29.

Trešajā ceturtdaļa sākām spēlēt agresīvāk, kas deva rezultātu, izvirzījāmies vadībā jau ar 14p.
Pretinieki sāka spēlēt niknāk un neatlaidīgi, tādejādi arī riskējot, bet īsti mainīt spēles gaitu neizdevās. Kopturis-A/Salacgrīva kļuva par čempioniem.
Beigu rezultāts 79:56 (20:13, 11:16, 26:14, 22:13)
Rez.spēl. (E.Šilbergs 26p+6as+7reb, K.Kalniņš 19p, D.Dancis 14p+15reb, E.Edelmanis 9p+10reb, E.Jaunbalodis 6p, R.Kānītis 5p, J.Treijs, M.Zariņš, G.Zvīnis)
Kopturis-A/Salacgrīva Olimpiskā centra "Limbaži" BASKETBOLA ČEMPIONĀTĀ kļuva par ČEMPIONIEM
Komandas sastāvs: Edgars Šilbergs, Kristaps Kalniņš,Renārs Kānītis, Edgars Edelmanis, Dins Dancis, Elvijs Jaunbalodis, Jānis Treijs, Mārtiņš Zariņš, Gusts Zvīnis, Elvijs Veide, treneris-Kaspars Neimanis