skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

OCL čempionāta 1.kārta

13.11.2017 11:04

Olimpiskā centra Limbaži basketbola čempionātā, kur piedalās četras Salacgrīvas komandas, noslēdzās pirmā spēļu kārta. BK Salacgrīva atklāšanas spēlē uzveica BK Lēdurgu ar 75:45. Lai ārī spēles sākumu abas komandas aizvadīja punkts punktā, pēdēja ceturtdaļa salacgrīvieši uzņēma apgriezienus un guva pārliecinošu uzvaru.

Tikmēr Grīva aizvadīja spēli ar līgas jaunpienācējiem no Cēsīm BK Rakšiem. Pirmā ceturtdaļa tika aizvadīta ļoti neizteiksmīgu un ar daudz kļūdām, bet spēles turpinājumā Grīva pārņēma vadību un ar katru ceturtdaļu tikai to palielināja, beigu rezultātā satriecoša uzvara ar 81:36.

Pirmo Salacgrīvas komandu derbiju, šoreiz Limbažos, aizvadīja Salacgrīvas vidusskola ar Kopturis-A komandu. Kā jau bija gaidāms spēles iznākums tika noteikts tikai spēles beigās. Abas komandas veica izrāvienus, bet pēc puslaika nelielu pārsvaru bija iekrājusi Kopturis komanda, kas arī to spēja noturēt līdz spēles beigām un svinēt uzvaru ar 76:61.

Nākamās spēls: Salacgrīvas vidusskolā 25.novembrī (sestdien)

15:15 Salacgrīvas vidusskola – Limbaži U16