skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas novada basketbola turnīra "Salacgrīvas krastu mačs 2017" Nolikums

1.Mērķis un uzdevums

Basketbola sacensības notiek ar mērķi popularizēt basketbolu un veselīgu dzīvesveidu visās vecumgrupās. Turnīrs notiek Salacgrīvas pilsētas svētku ietvaros, kurās piedalās Salacgrīvas novada iedzīvotāji. Turnīrā savā starpā sacenšas divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Katras spēles rezultāts tiek skaitīts kopsummā.

2.Laiks un vieta

Sacensības notiek Salacgrīvas pilsētas svētku laikā 2017.gada 12. augustā no plkst. 11.00 līdz 18:00 laukumā pie Salacgrīvas kultūras nama (Ostas iela 1)

3.Rīkotāji

Sacensības rīko Salacgrīvas novada dome un Salacgrīvas kultūras nams sadarbībā ar biedrību "Basketbola klubs Salacgrīva" un Sporta un atpūtas kompleksu "Zvejnieku parks".

4.Sacensību dalībnieki

Sacensību dalībnieki tiek sadalīti dažādās vecuma grupās (no 2005.gadā dzimušiem un vecāki).

5.Sacensību nolikums

Spēles notiek pēc Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) noteikumiem. Spēles notiek uz basketbola laukuma.

Spēlētāju skaits: komandā desmit spēlētāji, uz laukuma atrodas 5 pret 5 spēlētāji.

Spēles laiks: spēles notiek 4 x10 min., laiks tiek apturēts tikai minūtes pārtraukumos un spēles laikam beidzoties. (spēles laiks var tikt mainīts atsķīrībā no vecuma grupas)

Minūtes pārtraukumi: katrai komandai ir iespēju paņemt trīs minūtes pārtraukumus, pirmo minūtes pārtraukumu var izmantot pirmajās divās spēles ceturtdaļās, divus atlikušos – otrajā puslaikā.

Maiņas: spēlētāju maiņas var notikt neierobežotu reižu skaitu, tikai komandai uzbrūkot un tikai savā aizsardzības zonas pusē.

Tiesneši: spēles apkalpo 2 tiesneši.

No spēles starta līdz finiša svilpei rezultāts tiks skaitīts kopsummā, lai noskaidrotu uzvarētājus – SALACAS labā vai kreisā krasta iedzīvotājus.

6.Pieteikumi un reģistrācija

Sacensībām var pieteikties aizpildot reģistrācijas anketu (anketā - 5 dalībnieki) vai arī individuālu pieteikuma anketu

7.Plānotā programma

9:30 - Atklāšana

10:00 Labais Krasts vs Kreisais Krasts

12:00 Labais Krasts vs Kreisais Krasts

13:00........ (spēles laiki tiks precizēti augusta sākumā)

8.Dalības maksa

Dalība pasākumā ir bezmaksas, ikviens spēlētājs saņems arī dāvanu – spēles kreklu