skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Noskaidrots "Kortu valdnieks"

11.09.2017 13:28

Pēdējās divas augusta nedēļas sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” pagāja spraigās tenisa cīņās, kur 8 dalībnieki uzsāka cīņu ceturtdaļfinālos. Lai tiktu pusfinālā, ceturtdaļfināla spēle bija jāuzvar un to paveica Gatis Preimanis, Jānis Ozols, Mārtiņš Skreitulis un Sabīne Veide. Savukārt attiecīgi Jurim Burdikovam, Jānim Bergam, Armandam Sergejevam un Guntaram Zariņam turnīrs ar zaudējumu ceturtdaļfinālā bija beidzies.

Pirmajā pusfinālspēlē tikās Gatis Preimanis, kurš pārliecinošā spēlē ar 2:0 (6-0, 6-1) uzvarēja Mārtiņu Skreituli. Savukārt otra pusfinālspēle izvērtās jau līdzīgāka, kurā tikās Jānis Ozols un Sabīne Veide. Šajā spēlē pirmais sets bija ļoti saspringts, taču pārāka ar 6-4 bija Sabīne Veide. Spēles otro setu savās rokās paņēma Sabīne, kura setu uzvarēja ar 6-0. Tātad otrā pusfinālā ar rezultātu 2:0 Sabīne Veide uzvarēja Jāni Ozolu.

Ar nepacietību tika gaidītas finālspēles, taču nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ, finālus nācās pārcelt divas nedēļas nogales. Šīs spēles tika izspēlētas darba dienu vakaros. Pirmie cīņu uzsāka Gatis Preimanis un Sabīne Veide, kuri cīnījās par turnīra galveno titulu. Spēle notika līdz divu setu uzvarai. Abi seti izvērtās ļoti līdzīgi. Ar pirmo geimu  vadībā izvirzījās G.Preimanis, taču S.Veide neļāva viņam atrauties un noturēja līdzīgu rezultātu līdz trešajam geimam. Spēles galotni labāk un pieredzējošāk nospēlēja G.Preimanis un galarezultātā uzvarēja ar 2:0 (6-3,6-3). Tātad Salacgrīvas novada čempionāta tenisā “Kortu valdnieks” galveno titulu un 1.vietu izcīnīja Gatis Preimanis. Sabīni Veidi apsveicam ar izcīnīto 2.vietu. Nākošās dienas vakarā notika spēle par 3.vietu starp Mārtiņu Skreituli un Jāni Ozolu. Arī šajā spēlē līdz trešajam geimam rezultāts abos setos izvērtās līdzīgs. Te geimu uzvarēja viens, te otrs. Taču arī šajā spēlē galarezultātā pieredze ņēma virsroku, kur ar rezultātu 2:0 (6-3, 6-4) uzvaru izcīnīja Jānis Ozols.

Tātad pirmais četrinieks ir sekojošs: 4.vietā – Mārtiņš Skreitulis, 3.vietā – Jānis Ozols, 2.vietā – Sabīne Veide un 1.vietā – Gatis Preimanis. Paldies Salacgrīvas novada domei par sarūpētajām balvām un īpašs paldies uzņēmumam SIA “Baltic Forest” un personīgi Ernestam Kupčam par sarūpēto pārsteigumu turnīra pirmo trīs vietu ieguvējiem.