skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

3.posms zolītē

27.03.2017 13:03

Piektdien, 24.martā tika aizvadīts Salacgrīvas novada atklātā čempionāta 3.posms zolītē. Šajā posmā startēja 16 dalībnieki, kur ar kungiem šajā posmā sacentās arī viena sieviete. Turnīra posmā tika izspēlētas 5 kārtas, kur katra kārta ilga 45 min.

Par 3.posma uzvarētāju kļuva Mārtiņš Ābele, iegūstot 24 punktus. Otro vietu izcīnīja Raitis Veinbergs, kurš posmu beidza ar 20 punktiem un 3.vietā, arī izcīnot 20 punktus, ierindojās Aigars Tomsons. Turpmākās vietas dalībnieki sadalīja sekojoši: Normunds Tiesnesis (19p.), Aivars Holms (18p.), Imants Sņepsts (18p.), Māris Rozītis (17p.), Vasīlijs Marcinkovskis (16p.), Andris Losmanis (15p.), Gints Ronis (13p.), Andrejs Bole (13p.), Lauris Kurpnieks (12p.), Intars Kušķis (11p.), Raivis Klaucāns (10p.), Raitis Gulbis (10p.) un Gunta Ķirule (4p.).

Noslēdzoties 3.posmam kopvērtējuma tabula no 1.-10.vietai, saskaitot pirmos trīs posmus, ir šāda: 1. – 2.vietu ar 59 punktiem dala Normunds Tiesnesis un Aigars Tomsons, 3.vietā ar 58 punktiem ir Aivars Holms, 4.vieta – Lauris Kurpnirks – 54 ., 5.vietā Vasīlijs Marcinkovskis ar 53p., 6.vietu ieņem Intars Kušķis ar 46p., 7. – 9.vietu ar 43 punktiem dala Māris Rozītis, Gints Ronis un Andris Losmanis un pirmo desmitnieku noslēdz Raitis Gulbis ar 40 punktiem.

4.posms notiks š.g. 7.aprīlī plkst.20.00 Salacgrīvas vsk. ēdamzālē. Tātad līdz turnīra noslēgumam atlikuši vēl 2 posmi. Pēdējais 5 posms paredzēts 28.aprīlī.