skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Zolīte - 3.posma rezultāti

12.02.2018 13:49

Piektdien, 9.februārī tika aizvadīts Salacgrīvas novada atklātā čempionāta 3.posms zolītē. Šajā posmā startēja 9 dalībnieki. Turnīra posmā tika izspēlētas 5 kārtas, kur katra kārta ilga 45 min.

Par 3.posma uzvarētāju kļuva Imants Šnepsts, iegūstot 26 punktus. Otro vietu izcīnīja Lauris Kurpnieks, kurš posmu beidza ar 24 punktiem un 3.vietā, izcīnot 22 punktus, ierindojās Andris Gailums. Turpmākās vietas dalībnieki sadalīja sekojoši: Vasilijs Marcinkovskis (22p.), Aigars Tomsons (20p.), Mareks Kondratjuks (18p.), Raitis Gulbis (18p.), Raivis Klaucāns (16p.) un Normunds Tiesnesis (14p.).

Noslēdzoties 3.posmam kopvērtējuma tabula no 1.-10.vietai, saskaitot pirmos trīs posmus, ir šāda: 1.vietu ar 61 punktu ieņem Mareks Kondratjuks, 2.vietā ar 59 punktiem ierindojas Lauris Kurpnieks, 3.vietā ar 52 punktiem ir Raivis Klaucāns, 4.vietā – Normunds Tiesnesis – 52p., 5.vietā - Imants Šnepsts ar 48p., 6.vietu ieņem Vasilijs Marcinkovskis ar 48p., 7.vietā ar 41 punktu ir Andris Gailums, 8.vietu ar 38 punktiem ieņem Raitis Gulbis, 9.vietā ar 34 punktiem ierindojas Gints Ronis un pirmo desmitnieku noslēdz Rinalds Treijs ar 26 punktiem.

4.posms notiks š.g. 23.februārī plkst.20.00 kebabnīcā “KasTe” (Salacgrīvā, Viļņu ielā 2) . Tātad līdz turnīra noslēgumam atlikuši vēl 4 posmi. Atlikušie posmi paredzēti šādos datumos: 5.posms – 9.martā, 6.posms – 23.martā un fināls notiks 13.aprīlī.