16. septembris, 2019, Pirmdiena

Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Saivas jampadracis 2019

23.05.2019 17:15

Maija mēnesis ik katram no mums atnes pozitīvas emocijas, jo ir taču beidzot atnācis pavasaris… Arī SDK “Saiva” dejotāji ir gandarīti par to, ka 11. maijā gan tālus, gan tuvus ceļus mēroja draugi no Dzērbenes, Cēsīm, Rīgas, Ādažiem, Saulkrastiem, Ainažiem un igauņu draugi – dejotāji no Tori pilsētas, jo Saivas jampadracis aicināja uz ikgadējo draudzīgo sadancošanos.

Skatītājiem tika piedāvātas katra kolektīva iemīļotākās dejas. Dzērbenes “Juverim”( vad. U.Blīgzna) patiešām padevās “Visu dienu Jumi dzinu”un “Daugaviņa lielījās”, Cēsu “Dzirnas” ( vad. Sandra Bartniece) izdejoja savu mīļāko deju ”Sazīdāja gaiļa pieši” , Rīgas “Baltābele”( vad. Liene Gailāne) kā vienmēr piedāvāja skatītājiem jaunas, vēl neredzētas dejas, Ādažu “Dēka”( vad. L. Gailāne), nosvinējusi savu 5 gadu jubileju, varēja lepoties ar iedejoto” Klabdanci” un “Pagriezies, saulīte”, Saulkrastu “Saulgrieži”( vad. J. Krūmiņa) atveda “Pūra danci”. Īpaši gaidīti bija mūsu kaimiņi- Ainažu “Raduraksti”( vad. A. Gīze), kuri strādājuši tikai vienu darba sezonu, bet jau pratuši apgūt skates dejas un tās droši izdejot. Mūsu draugi – dejotāji no Tori (vad. M. Pārnoja) šogad gatavojas Igaunijas Deju svētkiem. Mums tika dota iespēja redzēt 3 no svētku koncerta dejām. Kolektīvs ir kļuvis jaunāks, dejas ašākas… Neizpalika, kā vienmēr, arī jaunrades deju izrādīšana. Gan skatītāji, gan paši dalībnieki bija jo īpaši gatavojušies! Žūrija teica atzinīgus vārdus par visām 5 jaunradēm! Liels pārsteigums bija, ka mājinieku “Nāburgu dancis” šoreiz ir uzrunājis un tika novērtēts! Dejotājiem īpaši palīdzēja arī tas, ka koncerta laikā Latvijas hokejisti Pasaules čempionātā uzvarēja savu pirmo spēli!

Pavasaris pašdarbniekiem parasti ir padarītā vērtēšanas laiks. Arī SDK “Saiva”, atskatoties uz aizvadīto darba sezonu, var teikt, ka sezona ir bijusi spraiga, koncertceļojumi uz Rīgu, Siguldu, Saldu, Ādažiem, Tori, godam nosvinēta un izdejota dzimtās pilsētas jubileja. Vēl jau priekšā Reņģēdāju svētki, Jāņi un Jūras svētki. Gandarījums par padarīto vieno ….

Lai svētki būtu īpaši, kā vienmēr, ciemiņi tika sagaidīti ar kūpinātām reņģēm. Liels paldies par kolektīva atbalstu Kārlim Kleinam, Lienei Kalniņai( Lienes konditoreja) un Kalvim Kalniņam.

SDK “Saiva” dalībnieki pateicas visiem un ir gandarīti, jo ballēšanās kopā ar draugiem bija īpaši jauka!

SDK “Saiva “vadītāja V.Kalniņa

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30