22. oktobris, 2019, Otrdiena

Irīda, Īrisa, Airisa

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Lapene "Sprīdīšu" senioriem

03.10.2018 15:52

1.oktobrī visā pasaulē atzīmēja Starptautisko veco ļaužu dienu. Svētki bija arī Salacgrīvas novada veco ļaužu mītnē “Sprīdīši”, jo šajā dienā atklāja pie mītnes uzcelto lapeni. Tā tapusi, īstenojot projektu konkursā “Iedzīvotāji veido vidi” pieteikto un pašvaldības atbalstīto ideju par atpūtas vietas – nojumes izveidi. Šī gada pavasarī iedzīvotāju grupa “Sprīdīšu atbalstītāji” vadītāja Viktora Berdaševiča vadībā iesniedza konkursam projektu “Atpūtas vieta – nojume” un guva no pašvaldības 1000 euro tā īstenošanai.

Nojumi atklāja veco ļaužu mītnes ''Sprīdīši'' vadītāja Anita Lūse. Sveicot seniorus svētkos viņa vispirms sacīja paldies Salacgrīvas novada domei par finansiālo atbalstu, Aldim Kalniņam par atvestajām smiltīm, SIA “Acteks” par operatīvi piegādātajiem materiāliem, SIA “JMK LUX” atraktīvajiem par kokmateriāliem un soliem, SIA “Īveja” par materiāliem un lielajiem darba darītājiem Viktoram Berdaškēvičam un Kristapam Rozītim.

Jauku, sirsnīgu koncertu senioriem sniedza Salacgrīvas novada mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi, bet gardu cienastu bija sarūpējuši Guntars Bisenieks, Jānis Rakuzovs un “Sprīdīšu” saimnieces.

Kopā ar senioriem, šajā dienā, bija Sociāla dienesta vadītāja Ilze Ēltamma, Sociālā darbiniece Inga Veide un bijusī dienesta vadītāja Anita Holma.

Anita Lūse ir gandarīta un priecīga par jauko atpūtas vietu, viņa stāsta: “lapenē mūsu seniori varēs atpūsties, darboties, spēlēt galda spēles, tikties ar tuviniekiem un svinēt svētkus siltajos gada mēnešos. Ziemas periodā lapene kalpos kā veļas žāvētava.”

Ilga Tiesnese