22. oktobris, 2019, Otrdiena

Irīda, Īrisa, Airisa

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Treniņsacensības

11.10.2018 14:26

Jātnieku klubs “Fēnikss” šī gada sezonu noslēdza 29.septembrī ar treniņsacensībām Vecsalacās. Sacensības notika piecos maršrutos un dalībnieku skaits 66. Droši varam teikt, ka šīs bija starptautiskas treniņsacensības, jo tajās piedalījās pārstāvji no Igaunijas jātnieku kluba Kildu ratsakeskus, Latviju sacensībās pārstāvēja jātnieku klubs “Fēnikss”, z.s “Mālkalni”, JSK “Mežakrasti”, JSK “Atēnas”, JSK “Jūras zirgi”, z.s “Kocēni”, JSK “Kriķi”, JSK “Rāmavas muižas stallis”, z.s “Ozoliņi”, JSK Adventureridwe, JSK “Liepupes zirgi” un JSK “Mustangs”.

Šo sacensību mērķis ir popularizēt jāšanas sportu un dot iespēju jaunajiem jātniekiem pilnveidot savas zināšanas un prasmes. Galvenais jātniekiem un zirgiem bija izbaudīt sacensības.

Kā tad veicās mūsu jātniekiem no jātnieku sporta kluba “Fēnikss”? Sešpadsmit dalībnieki veica pirmo, jeb vadības maršrutu, teicami tas izdevās Elīzai, Paulai un Dārtai Eglītēm, Nikijai Pabērzai, Dacei Jaunbalodei un Anetei Koidu. Otrajā maršrutā, ar šķēršļu augstumu 50 centimetri, 14 dalībnieki, to ļoti labi veica Elizabete Līcīte. Savukārt Lauris Liepiņš un Emīlija Bergmane ļoti labi veica 80cm maršrutu. Laura Zaķe ar Aurēliju ieguva 3.vietu 100cm maršrutā, bet Kitija Kreišmane ar Legolasu ļoti labi veica 110cm maršrutu. Prieks par jātnieku kluba “Fēnikss” sezonas laikā paveikto un par sasniegtajiem rezultātiem!

Treniņsacensības nebūtu iedomājamas bez atbalstītājiem un palīgiem, tāpēc jātnieku klubs “Fēnikss” saka LIELU PALDIES - Salacgrīvas novada domei, Intaram Salmanim, Mārtiņam Pudnikam, Evai Tomsonei par skaistajiem ziedu pušķiem, Evitai un Vizmai Liepiņām, Inesei Riekstiņai, Gundegai Upītei, Jeļenai Ļesņickai par sagādātajām balvām, Lailai Bergmanei, Rutai Birkenbergai par sportistu ēdināšanu. Paldies z/a Kocēni par sacensību apmeklēšanu kuplā skaitā!

Ilga Tiesnese