22. oktobris, 2019, Otrdiena

Irīda, Īrisa, Airisa

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Brīnumu laiks

02.01.2019 15:28

Brīnumu laiks

2018.gada nogale Veco ļaužu mītnē "Sprīdīši" tika pavadīta lielā rosībā. "Sprīdīšu" Rūķi gatavojās Ziemassvētkiem un paši gatavoja rotājumus, lai izdaiļotu telpas, darināja apsveikumu kartiņas, kuras nosūtīja draugiem un sadarbības partneriem, kopīgi veidoja un cepa cepumus, piparkūkas un pīrādziņus, lai varētu pacienāt viesus, draugus un arī paši pamielotos. 

Būs brīnumi, ja vien tiem noticēsim
Būs Laime tad, ja pratīsim to dot;
Būs Saskaņa, ja vien to radīt spēsim;
Vien dodot citiem, varam laimi gūt.

Katrs atsauca atmiņā agrāk skaitītos dzejolīšus, un kopīgi mācījāmies jaunas četrrindes, jo Ziemassvētkos katram kādu dzejolīti vajadzētu zināt. Bija arī Pasaku diena- kad lasījām pasaku par Sapņu spilveniem (Ziemassvētkiem pasaka) un protams burvīgās M.Cielēnas pasakas.
Ziemassvētki un to gaidīšanas laiks ļauj bērnam, kas snauž mūsu visu dvēselēs, katru gadu atdzimt, izraisot prieku.

Šis ir Brīnuma laiks. Arī 2018.gada decembrī Sprīdīšu ļaudis saņēma dāvanas, kuras priecēja gan devēja, gan saņēmēja sirdis. Katrs Veco ļaužu mītnes "Sprīdīšu" iemītnieks saņēma savu ievēlēto Ziemassvētku dāvanu, kuru bija sarūpējuši mīļie rūķi. Milzīgs paldies projektam "Eņģeļu pasts", ar kura starpniecību ģimenes no Latvijas un ārpus Latvijas robežām sagatavoja dāvaniņas "Sprīdīšu " iemītniekiem un sasildīja 19 sirsniņas. Liels paldies visām ģimenēm un cilvēkiem ,kuri sarūpēja dāvanas un apsveikumus. Fantastiski bija arī muzikālie priekšnesumi - gan instrumentālie, dažādu mūzikas instrumentu daudzveidīgais skanējums, gan skaisto dziesmu dziedāšana.
Mīļš paldies Salacgrīvas bērnu mūzikas skolai un atsaucīgajai direktorei Katrīnai Borozdinai, pedagogiem ,audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Mīļš paldies par muzikālo priekšnesumu, uzvedumu un dāvanām Kristīnei Paeglei un viņas radošajai komandai, kebabnīcai "KasTe". Liels paldies Ievas nometnes meitenēm par koncertu un dāvanām, uzņēmējam Jānim Rakuzovam par zivīm, mandarīniem un paciņām nama iemītniekiem, Salacgrīvas sociālā dienesta rūķiem par dāvanām. Liels paldies Ligitai Ozolai par dāvanu – olām, dziedātājai Sandrai par koncertu, Lienei Bratuhinai un Zanei Berdaškevičai - saldumu paciņām un Limbažu sākumsskolas 1a klases skolēniem par sarūpētājiem apsveikumiem. Liels paldies SIA "Grandeg" par dāvanām. Mīļš paldies individuāli katrai Eņģeļu meitenei,kuras personīgi ciemojās "Sprīdīšos". Liels paldies Ziemassvētku vecītim ,kurš bija ieradies pie nama iemītniekiem un tad nu katrs savu dzejolīti varēja noskaitīt. 2018.gada nogale tiešām bija īpašu vibrāciju ,mīlestības, prieka un brīnumu piepildīta .

Vēlreiz paldies visiem par skanīgām, mīļām un saldām dāvanām.
Milzīgs paldies vadītājai Anitai Lūsei un darbiniekiem par ieguldīto darbu ikdienā un svētku laikā par atbalstu telpu dekorēšanā un viesu uzņemšanā. Liels, jo liels paldies pavārītēm par izdomu cienastu gatavošanā draugiem un viesiem.
Jaunajā 2019. gadā vēlu visiem veselību, dzīvesprieku, mīlestību, ,laimi un sapņu piepildījumu!

Sociālā darbiniece Aiva Berdaškeviča