22. oktobris, 2019, Otrdiena

Irīda, Īrisa, Airisa

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Angļu valodas skolotāji mācās "Skola 2030" ietvaros

09.01.2019 10:39

Angļu valodas skolotāji mācās

3.janvārī Salacgrīvas vidusskolā notika VISC projekta “Kompetenču pieeja mācību procesā” kursi angļu valodas skolotājiem “Darbs ar digitālo Eiropas Valodu portfeli”. Lai kursi norisinātos mūsu skolā, bija jāsapulcē lielāks angļu valodas skolotāju pulciņš. Tāpēc aicināju mūsu kolēģes no Liepupes, Limbažiem, Staiceles un Sējas pamatskolas. Par kursu organizēšanu sāku domāt jau septembrī.

Mums bija liels gods satikt kursu vadītāju Jāni Zeimani. Viņš ir profesionālis savā jomā un, manuprāt, Jānis padarīja šos kursus saistošākus. Viņa runā var klausīties stundām ilgi, to apliecinās visi klātesošie un tie, kuri ir dzirdējuši Jāni uzstājamies. Jānis Zeimanis ir Salacgrīvas vidusskolas absolvents un vēlāk viņš man atzina, ka mūsu skolā sajuties kā mājās. Patīkami.

Paldies manām kolēģēm Intai Ciršai, Agnesei Gromovai-Ķūrenai un Vinetai Dancei par palīdzēšanu, kopīgi uzklājot pusdienu galdu, lai radītu šo mājīgo sajūtu. Lai viesi pie mums justos gaidīti. 

Šie kursi plānoti divas dienas. Nākamā tikšanās būs 13. februārī. Līdz tam mums katrai savs mājasdarbs pildāms. Novēlu saviem kolēģiem sadarboties savā starpā un izmantot iegūtās zināšanas ikdienas darbā.

Salacgrīvas vidusskolas svešvalodu metodiskās komisijas vadītāja,

Laura Ende