30. marts, 2023, Ceturtdiena

Nanija, Ilgmārs, Igmārs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra pakalpojumu saraksts

Izmantojiet Publisko pakalpojumu katalogu, mājas lapā www.latvija.lvwww.epakalpojumi.lv lai atrastu Jūsu dzīves vai uzņēmējdarbības situācijai atbilstošu valsts vai pašvaldību pakalpojumu un uzzinātu nosacījumus vēlamā pakalpojuma saņemšanai. Šeit atradīsiet visu nepieciešamo informāciju un, ja pakalpojums pieejams elektroniski, - varat pieprasīt un (vai) saņemt tiešsaistē.

E-iesniegumi

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai ar Salacgrīvas novada pašvaldību iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus:

e-pasts: dome@salacgriva.lv *

iesniegumu iestādei var iesniegt, izmantojot portālu www.latvija.lv

iespēja uzdot jautājumu Salacgrīvas novada domei, izmantojot mājas lapas piedāvāto iespēju - Saziņa ar domi 

*elektroniskā pasta ziņojumiem pievienoto datņu kopējais pieļaujamais lielums nedrīkst pārsniegt 5 megabaitus

Salacgrīvas novada dome nodrošina ar drošu elektronisku parakstu parakstītu elektronisko dokumentu saņemšanu, par elektronisko datu nesēju izmantojot elektronisko pastu.

Piedāvājam iespēju pakalpojumu pieprasīt elektroniski, iesniedzot ar drošu elektronisku parakstu parakstītu iesniegumu. Veidlapa iesnieguma aizpildīšanai ir pieejama atsevišķi pie katra pakalpojuma.

Elektroniskā pasta adrese iesnieguma par pakalpojumiem iesniegšanai, kas parakstīts ar drošu elektronisku parakstu: dome@salacgriva.lv

Papildus MK 2005. gada 28. jūnija noteikumos Nr. 473 „Elektronisko dokumentu izstrādāšanas, noformēšanas, glabāšanas un aprites kārtība valsts un pašvaldību iestādēs un kārtība, kādā notiek elektronisko dokumentu aprite starp valsts un pašvaldību iestādēm vai starp šīm iestādēm un fiziskajām un juridiskajām personām” 10. punktā minētajiem datņu formātiem, pašvaldība pieņem arī šādus ar drošu elektronisko parakstu parakstītus datņu formātus: noformētam tekstam – DOC; elektroniskajām tabulām – XLS; portatīvā dokumenta formātu PDF.

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031