skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Basketbolā play-off ir sākušies

25.03.2019 09:09

Ar spēlēm 23.martā Salacgrīvā sākas Olimpiskā centra "Limbaži" basketbola čempionāta izslēgšanas spēles. Pirmajā ceturtdaļfināla Play-off spēle BK Salacgrīva(2) tikās ar BK Rakši(7) komandu. Pretinieki no pirmās minūtes izrādīja lielu pretestību, ar katru nākamo ceturtdaļu mājinieku komanda spēja kāpināja spēles tempu un palielināt pārsvaru, beigās svinot pārliecinošu uzvaru ar 105:66. Sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0.

Otrajā spēle tikās Grīva(4) un Spartaks(5). Kā jau bija gaidāms, spēle bija ļoti azartiska un fiziska. Neviena no komandām negrasījās padoties, lai arī sākumā pretinieki izvirzījās vadība, tomēr nozīmīgu pārsvaru tā iegūt nespēja. Spēles liktenis izšķīrās pēdējā ceturtdaļā, kad Grīvas spēlētājiem daudzo piezīmju rezultātā nācās pamest laukumu, ko Spartaks mācēja izmantot. Beigu rezultāts 63:75 un sērijā 0:1 par labu Limbažniekiem.

Tikmēr Limbažu ceļi(1) ar 102:70 pārliecinoši pieveica TZT, bet BK Aloja(6) pārsteidza BK Lēdurgu(3) uz uzvarēja ar 76:62.

Nākamās spēles jau 30.martā Limbažu 3.vsk. plkst.12:45, kad BK Rakši tiksies ar BK Salacgrīva un plkst.14:30 Spartaks ar Grīvu. Ja sēriju izdosies izlīdzināt, tad izšķirošās spēles notiks 31.martā Salacgrīvā.

LBL-3 BK Salacgrīva regulāro čempionātu ir noslēgusi 2.vietā ar bilanci 13/3. Izslēgšanas spēles sāksies aprīlī, kad mūsu komanda tiksies ar BK Krāslavas un SK Rūjienas pāru uzvarētāju. Ceturtdaļfināla uzvarētājs tiek noteikts divu spēļu summā.