28. janvāris, 2020, Otrdiena

Spodris, Kārlis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Kontakti

Elīna Lilenblate

Uzņēmējdarbības konsultante

elina.lilenblate@salacgriva.lv

 +371 64071985; +371 29431187

Pieņemšanas laiks:

Pirmdienās no 8:00 līdz 18:00

Kā ari citās dienās no 8:00 līdz 17:00 saskaņojot vizīti pa telefonu. 

Bezmaksas konultācijas bezmaksas_konsult_cijas.docx

Seko jaunumiem un aktualitātēm šeit:
facebook_2.png


_____________________________________________________________________

14.01.2020 10:57

mācības.jpg

08.01.2020 09:28

Labklājības ministrija aicina pieteikties bezmaksas intensīvo apmācību kursam veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai

Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu no visas Latvijas, kam ir sava sociālās uzņēmējdarbības ideja, pieteikties bezmaksas intensīvo apmācību kursam veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un īstenošanai. Apmācības būs unikāla iespēja īsā laikā dažādu speciālistu vadībā apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, lai dibinātu savu sociālo uzņēmumu un ideju beidzot pārvērstu realitātē.

sociālā uzņēmējdarbība.jpg

 

Lasīt vairāk →

11.12.2019 11:47

Siguldas biznesa inkubatorā noris aktīva darbība

Jau trīs gadus Siguldā darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators, kur visu šo periodu noris aktīva darbība, tādējādi veicinot biznesa vidi Latvijas reģionos.

 

Magnetic-Latvia-00-1007x1107.png

Lasīt vairāk →

03.12.2019 08:46

8. kārta Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fondam (EJZF)

Biedrība „Jūrkante” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 8. kārtu Eiropas jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) pasākumā 43.02 „Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana”

ejzf_publicitates_plaksne_1.jpg

Lasīt vairāk →

Salacgrīvas novada gada uzņēmējs 2019

Salacgrīvas novada kultūras centrā 16.novembra vakarā, Valsts svētku pasākuma laikā, tika godināti arī Salacgrīvas novada uzņēmēji. Konkursa "Salacgrīvas novada gada uzņēmējs" ietvaros novada iedzīvotāji, viesi un vērtēšanas komisija izvirzījusi apbalvošanai bija 10 uzņēmumus 9 nominācijās.
IMG_9062.JPG
 

Lasīt vairāk →

15.11.2019 15:52

Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde

19.novembrī pl.16.00 Salacgrīvas novada domes sēžu zālē (Smilšu ielā 9, Salacgrīva) notiks kārtējā Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde. Laipni aicināti piedalīties arī uzņēmēji, kuri nav UKP sastāvā!

UKP Novembris 2019.jpg

 

 

25.10.2019 09:26

“JĀ uzņēmējdarbībai!” – apmācības jauniešiem Salacgrīvā un Saulkrastos

Š.g. jūlijā Erasmus+ projekta “Entrepreurship Education in Europe – EntEE” ietvaros Lisabonā sanāca kopā partneri no Latvijas, Spānijas, Portugāles un Bulgārijas, lai kopīgi izveidotu apmācību moduli jauniešiem. Apmācību modulis apkopo partnerorganizāciju labāko pieredzi un metodes uzņēmējdarbības mācīšanai jauniešiem.

Šis apmācību modulis tiks īstenots praksē, organizējot apmācības, kuras sastāvēs no 4 mācību moduļiem (sesijām), kurā tiks aicināti piedalīties jaunieši no Saulkrastiem un Salacgrīvas, intereses gadījumā iespējams pieteikties arī jauniešiem no citiem novadiem.

 

Lasīt vairāk →

Aicinājums uz semināru ''Produkts un iepakojums - pamats veiksmīgam mājražošanas uzņēmumam''

Aicinājums piedalīties seminārā ''Produkts un iepakojums - pamats veiksmīgam mājražošanas uzņēmumam''.

Seminārs notiks: 30. - 31. oktobrī Skultes muižā, Skultes pagastā, Limbažu novadā.

Dalība seminārā ir bezmaksas, dalībniekiem tiks nodrošinātas kafijas pauzes, brokastis, pusdienas un vakariņas, kā arī nakšņošana, bet pašiem jāsedz ceļa izmaksas uz/no semināra norises vietu.

Semināru rīko biedrības ”Jūrkante”, “Abulas lauku partnerība”, “Cēsu rajona lauku partnerība” un Vidzemes
lauku partnerība “Brasla” kopprojekta “Mājražošanas jaunrade” 18-00-A019.332-000006 ietvaros.

Jautājumu gadījumā sazināties, rakstot uz dzintra@jurkante.lv vai zvanot 29427095 (Dzintra)

Pieteikšanās līdz 2019. gada 26. oktobrim ieskaitot.

SEMINĀRA DARBA KĀRTĪBA

PIETEIKŠANĀS ANKETA

Konkurss “Salacgrīvas novada gada uzņēmējs”

Aicinām pieteikt komersantus konkursam “Salacgrīvas novada gada uzņēmējs”. Salacgrīvas novada pašvaldība organizē konkursu "Salacgrīvas novada gada uzņēmējs", lai apzinātu un godinātu Salacgrīvas novada uzņēmējus, kuri aktīvi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību un Salacgrīvas novada atpazīstamību. No 2019. gada 20. septembrim līdz 20.oktobrim Salacgrīvas novada iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja izvirzīt pretendentus balvas saņemšanai, aizpildot drukāto vai elektronisko anketu.  
bilde1_.jpg

Lasīt vairāk →

04.09.2019 16:24

Sākusies pieteikšanās atbalstam remigrantiem saimnieciskās darbības uzsākšanai

Sākot ar 2. septembri un līdz pat 4. oktobrim remigrantiem ir iespēja pieteikties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un plānošanas reģionu organizētajā konkursā, lai pretendētu uz grantu atbalstu saimnieciskās darbības īstenošanai, attīstībai vai uzsākšanai. 

Remigracija_konkurss-724x1024_.jpg
 

Lasīt vairāk →

LIAA piesaka 2019. gada rudens uzņemšanu 15 biznesa inkubatoros

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai. 

No 2019. gada 30. augusta līdz 20. septembrim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmā piecpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā – Bauskā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Ogrē Rēzeknē, Siguldā, Talsos, Valmierā, Ventspilī un Radošo industriju inkubatorā Rīgā. Atbalsta programmām aicināti pieteikties fiziskas personas un uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

uzņemšana_.jpg
 

 

Lasīt vairāk →

08.02.2018 12:58

ALTUM aicina pievērst uzmanību izmaiņām biznesa uzsācēju atbalsta programmā

 

No šī gada februāra būtiski paplašināts saimnieciskās darbības veicēju loks, kas Attīstības finanšu institūcijā ALTUM var saņemt valsts atbalstu uzņēmējdarbības sākšanai vai jauna biznesa projekta finansēšanai. Vienlaikus ir atviegloti aizdevuma atmaksas nosacījumi.
altum.jpg

 

Lasīt vairāk →

Pārrobežu apmaiņas programma "Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”

"Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” ir pārrobežu apmaiņas programma, kas dod iespēju jaunajiem uzņēmējiem un tiem, kas gatavojas uzsākt uzņēmējdarbību, mācīties no pieredzējušiem uzņēmējiem, kuri vada mazos uzņēmumus visās valstīs, kas piedalās programmā.

Pieredzes apmaiņa notiek, jaunajiem uzņēmējiem uzturoties pie pieredzējušiem uzņēmējiem, kas palīdz apgūt maza uzņēmuma vadīšanā nepieciešamās prasmes.Uzņemošā puse iegūst jaunas perspektīvas savam uzņēmumam un iespējas sadarboties ar ārzemju partneriem vai uzzināt par jauniem tirgiem.

Buklets "Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”