18. augusts, 2019, Svētdiena

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

LIAA projekta konkurss "Ideju kauss"

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūraa ERAF projekta “Inovāciju motivācijas programma” (ID Nr. 1.2.2.2/16/I/001) konkurss "Ideju kauss".

 

idejukauss19_1.png

"Ideju kauss" ir projekts, kura ietvaros jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kurš ir vecāks par 18 gadiem, var iesniegt savu biznesa ideju konkursa ietvaros, saņemt tās novērtējumu, iespēju piedalīties izglītojošos semināros par biznesa organizēšanu un vadīšanu un konkursa rezultātā iegūt balvu, savas idejas realizācijai.

Konkursa mērķis ir veicināt inovatīvu uzņēmējdarbību, jaunu komandu un uzņēmumu veidošanos, sniegt nepieciešamās prasmes ideju autoriem, attīstot un pilnveidojot savas biznesa idejas, lai spētu piesaistīt finansējumu un sasniegt sekmīgu biznesa idejas realizāciju.

LIAA aicina pieteikties ideju autorus ar komandu, jo labs komandas darbs ir jebkura veiksmes stāsta pamatā. Tomēr, ja komanda vēl ir tapšanas stadijā, iespējams arī iesniegt individuālus pieteikumus. Iepazīsties ar konkursa nolikumu sadaļā “Pieteikšanās”. Piesakies konkursam līdz 2019 .gada 8. septembra plkst. 23:59 un realizē iecerēto! https://idejukauss.lv/