21. jūnijs, 2018, Ceturtdiena

Monvīds, Egita, Emīls

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Šodien sākas Positivus

14.07.2017 09:41

Šodien sākas Positivus

Šodien pl.12:00 vārtus apmeklētājiem vērs 11. Positivus festivāls, kas no 14.-16. jūlijam norisināsies Salacgrīvā, taču pirmie viesi festivāla Telšu pilsētiņā sāka apmesties jau vakar, un festivāla pirmais saulriets pārsteidza ar fantastiski krāšņām debesīm. 

Šodien uz Positivus lielajām skatuvēm kāps tādi vārdi kā PIXIES, MAXÏMO PARK, JP COOPER, GRANDMASTER FLASH un daudzi citi. Frekvencē 94,1 FM no festivālā izveidotās radio studijas raidīt sāks pirmais pop-up radio Latvijas pasākumu vēsturē - SWH pop-up radio, savukārt visām Positivus norisēm un daudziem koncertiem līdzi sekot varēs kanālā 360TV un Shortcut lietotnē.

Uz festivāla galvenās - Lattelecom skatuves šodien uzstāsies igauņu folkgrupa Trad.Attack!, britu alternatīvā roka apvienības Nothing But Thieves un Maximo Park, kā arī piektdienas vakara galvenie mākslinieki - amerikāņu rokmūzikas dzīvās leģendas Pixies.

Uz Nordea skatuves festivāla pirmajā dienā redzēsim pašmāju grupu Baložu pilni pagalmi, dāņu apvienību Get Your Gun, vienu no pamanāmākajām dziedātājām Ņujorkas alternatīvās mūzikas scēnā Margaret Glaspy, ambiento popgrupu no Bostonas Cigarettes After Sex, populārā hīta September Song autoru JP Cooper no Lielbritānjas un hiphopa leģendu, amerikāni Grandmaster Flash.

Electric Room skatuve šonakt pulcēs virkni spožu dīdžeju - beļģu izcelsmes producentu Aeroplane, izcilo MPC sampleri AraabMUZIK no ASV, DJ Nova no Igaunijas, kā arī Makree un DJ RUDD no Latvijas.

Palladium skatuvi atklās Tallinn Music Week mākslinieki, igauņu puišu grupa Beyond Beyond un reperu duets Okym & Tiiu, kam sekos pašmāju mūziķi un apvienības - Ezeri, Chris Noah, Edavārdi, Singapūras Satīns un Bandmaster.

Priežu pakājē izvietotā Dabas skatuve piektdienā priecēs ar Rīgas Improvizācijas teātra uzstāšanos, kā arī konkursa Zelta kaija galvenās balvas ieguvēju koncertu. Turpat uzstāsies arī viens no vadošajiem jaunās paaudzes Latvijas džeza ģitāristiem Matīss Čudars, grupas Polifauna, Mad Ant un Kosmodisk, kā arī DJ Oriole & VJ Linda Konone.

Bagātīga kino programma būs skatāma Shortcut kinoteātrī, kur demonstrēs tādas filmas kā Ātrie igauņu puiši (2017), Vienu biļeti, lūdzu (2017), Inside Llewyn Davis (2013). La La Land (2016), What nobody can see (2016), The Happy Film (2016), Everybody Misses Pranas Ivanauskas (2016), Undercurrent (2016) un Spring Breakers (2012).

Papildu informācija par festivāla biļešu veidiem un to noteikumiem atrodama mājas lapā: http://ej.uz/nid8 

Visu festivāla programmu un mākslinieku uzstāšanās laikus var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā 'Programma', kā arī mobilajā lietotnē Positivus '17, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play veikalos.

Visas festivāla ieejas biļetes var iegādāties Positivus festivāla mājas lapā www.positivusfestival.com , Biļešu Serviss kasēs un internetā http://ej.uz/positivus2017 , kā arī pie ieejas festivālā.

Festivāla biļešu cenas no 14.06.
Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 85,00 eiro, ar telts vietu – 93,00 eiro
Vienas dienas biļete piektdienai vai svētdienai – 40,00 eiro
Vienas dienas biļete sestdienai – 45,00 eiro
Divu dienu biļete piektdienai un sestdienai vai sestdienai un svētdienai – 55,00 eiro
VIP biļete festivāla trīs dienu apmeklējumam – 250,00 eiro
Bērnu sala – 7,00 eiro (viens apmeklējums), 15,00 eiro (abonements trim dienām)

Nakšņošana telšu pilsētiņā
Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10,00 eiro
Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40,00 eiro
Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70,00 eiro

Autostāvieta (Šīs biļetes nopērkamas tikai Salacgrīvā!)
Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā – 15,00 eiro
Autostāvvietas abonements trim dienām – 35,00 eiro
Kempera novietošana autostāvvietā – 25,00 eiro
Motocikla stāvvieta vienreizējai iebraukšanai – 5,00 eiro
Autostāvvietas abonements motociklam trim dienām – 15,00 eiro

Positivus festivāla galvenais partneris ir Latvijas vadošais tehnoloģiju uzņēmums Lattelecom, kas ļauj ikvienam izjust festivāla īpašo atmosfēru kanālā 360TV, kas skatāms Lattelecom televīzijā, lietotnē Shortcut, turklāt piedāvā arī dažādus tehnoloģiskos risinājumus festivāla teritorijā.

Papildu informācija:
Līga Andžāne
Positivus festivāla komunikācijas vadītāja
liga@positivus.com 
Tālrunis: (+371) 29386218
www.positivusfestival.com

Facebook.com/PositivusFestival
Instagram.com/positivus
Twitter.com/positivus