21. janvāris, 2020, Otrdiena

Agne, Agnese, Agnija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Sasniegumi etīžu konkursā Saldū

04.12.2018 12:51

Sasniegumi etīžu konkursā Saldū

21.novembrī Saldū notika “17.Jauno pianistu etīžu konkurss”, kurā savas tehniskās un muzikālās prasmes rādīja 42 jaunie pianisti no Rīgas, Valmieras, Rūjienas, Siguldas, Saldus, Tukuma, Ādažu, Valkas, Ventspils, Liepājas, Kandavas, Jūrmalas, Dobeles, Ikšķiles un Ozolnieku mūzikas skolām.

Salacgrīvas novada Mūzikas skolu šajā konkursā pārstāvēja skolotājas Tatjanas Lazdiņas audzēknis, ainažnieks, Henrijs Bergs. Konkursā Henrijs atskaņoja divas etīdes ( tehniskos skaņdarbus) un vienu brīvas izvēles skaņdarbu. Katra dalībnieka sniegumu vērtēja profesionāla žūrija: Artūrs Cingujevs (pianists, Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas direktors), Antra Vīksne (pianiste, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas klavieru nodaļas vadītāja) un Baiba Šalkovska (Jūrmalas mūzikas vidusskolas klavierspēles skolotāja). Prieks, ka Henrija sniegumu konkursā žūrija novērtēja ar ATZINĪBU.

Paldies Henrijam Bergam, viņa mammai Lienei Bergai un skolotājai Tatjanai Lazdiņai par ieguldīto laiku un darbu un veiksmīgo rezultātu!