06. augusts, 2021, Piektdiena

Aisma, Askolds

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas novada domē ievēlētie deputāti līdz 04.05.2021.

IMG_9507.JPG

Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs - Dagnis Straubergs

Katrīna Borozdina (LRA), Jānis Cīrulis (LRA), Agra Jankovska (NA "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"), Anda Alsberga (NA „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai?LNNK"), Lija Jokste (LRA), Evija Keisele (LRA), Aija Kirhenšteine (LRA), Marita Kreituse (LRA), Santa Čiževska (NA „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Dāvis Melnalksnis (NA „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Kristaps Močāns (LRA), Jānis Lipsbergs (ZZS), Dagnis Straubergs (LRA), Sanita Strauberga (LRA), Normunds Tiesnesis (LRA), Kristīne Mauliņa (LRA).

Salacgrīvas novadā izveidotās komitejas:

Finanšu komiteja:

Priekšsēdētājs Dagnis Straubergs

Kristaps Močāns

Normunds Tiesnesis

Sanita Strauberga

Jānis Cīrulis

Aija Kirhenšteine

Evija Keisele

 

Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteja:

Priekšsēdētāja Evija Keisele

Normunds Tiesnesis

Katrīna Borozdina

Sanita Strauberga

Aija Kirhenšteina

Dāvis Melnalksnis

Jānis Lipsbergs

Santa Čiževska

 

Attīstības komiteja:

Priekšsēdētājs Kristaps Močāns

Lija Jokste

Katrīna Borozdina

Jānis Cīrulis

Marita Kreituse

Dāvis Melnalksnis

Anda Alsberga

Santa Čiževska

 

Sociālo un veselības jautājumu komiteja:

Priekšsēdētāja Aija Kirhenšteine

Marita Kreituse

Evija Keisele

Agra Jankovska

Kristīne Mauliņa

DEPUTĀTI

 Vārds, uzvārds Kontakti

 Dagnis Straubergs

dagnis straubergs.jpg

 dagnis.straubergs@salacgriva.lv

 64071973

 Evija Keisele

evija_kesiele.JPG

 evija.keisele@salacgriva.lv

 26420464

 Marita Kreituse

marita.kreituse.jpg

 marita.kreituse@salacgriva.lv

 26123179 

 Lija Jokste

lija.jpg

 lija.jokste@salacgriva.lv 

 26410633

 Normunds Tiesnesis

gfds.jpg

 normunds.tiesnesis@salacgriva.lv 

 29456498

 Aija Kirhenšteina

IMG_9524.JPG

 aija.kirhensteina@salacgriva.lv

 29465758

 Jānis Cīrulis

janis cirulis.jpg

 cirulis.janis@salacgriva.lv 

 25606611

 Kristaps Močāns

kristaps.JPG

 kristaps.mocans@salacgriva.lv

 26562000

 Sanita Strauberga

156-_resize.jpg

 sanita.strauberga@salacgriva.lv 

 23278656

 Katrīna Borozdina

katrina.JPG

 katrina.borozdina@salacgriva.lv

 64041867

 Kristīne Mauliņa

 kristine.maulina@salacgriva.lv

 29361130

 Dāvis Melnalksnis

Dāvis Melnalksnis.JPG

 davis.melnalksnis@salacgriva.lv 

 29406132

 Anda Alsberga

als.png

 anda.alsberga@salacgriva.lv

 26487870

 Agra Jankovska

agr.png

 agra.jankovska@salacgriva.lv

 26412249 

 Jānis Lipsbergs

 janis.lipsbergs@salacgriva.lv 

 26158581

 Santa Čiževska

 santa.cizevska@salacgriva.lv

 26471784

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031