14. oktobris, 2019, Pirmdiena

Minna, Vilhelmīne

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Aicinām darbā būvniecības projektu vadītāju

20.09.2019 15:50

Salacgrīvas novada dome, Reģ.Nr.90000059796, aicina pieteikties darbā uz vakanto Tehniskās un nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļas BŪVNIECĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJA amatu.

Prasības pretendentam:  
Augstākā izglītība un pieredze vadošā amatā.
Labas datorprasmes (MS Office, MS Project u.c.), vēlamas zināšanas MicroStation vai AutoCad programmā.
spējas patstāvīgi plānot savu darbu un ievērot termiņus, augsta atbildības sajūta un precizitāte.
izpratne par pašvaldības darba organizāciju.
lieliskas saskarsmes prasmes, prezentācijas iemaņas, spēja strādāt komandā un pozitīva attieksme.
valsts valodas prasme augstākajā līmenī.amata vietu uz 1 darba slodzi

Galvenie darba pienākumi:
Vadīt (plānot, organizēt, kontrolēt) Salacgrīvas novada domes būvprojektus;
Nodrošināt Salacgrīvas novada domē izstrādāto projektu realizāciju un kontroli visās to fāzēs un aspektos atbilstoši noteiktajiem laika, finanšu un kvalitātes rādītājiem;
Veikt projektu vispārējo īstenošanu kopumā, lai tā notiktu saskaņā ar akceptētiem plāniem, grafikiem, līgumiem, projektu dokumentāciju un projektu finansētāju prasībām;
Plānot un aprēķināt darbu izmaksas un projekta posmu nepieciešamos resursus, kā arī kontrolēt to atbilstību attiecīgajiem būvprojektiem apstiprinātajiem budžetiem;;

Mēs piedāvājam:
Mēnešalgu EUR 1094.00 (Bruto)
Darba līgumu uz nenoteiktu laiku.
Sociālās garantijas.

Amata pretendentiem līdz 14.10.2019. plkst.16.00 personīgi jāiesniedz Salacgrīvas novada domes personāla speciālistei, kab.Nr.204, Smilšu ielā 9, Salacgrīva, LV – 4033, vai pa e-pastu: personals@salacgriva.lv, šādi dokumenti:
• motivācijas vēstuli;
• CV (profesionālās pieredzes aprakstu) (europass formātā) ar atzīmi par atsauksmēm;
• izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus paziņojumā norādītos dokumentus. Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām, sazināsimies divu nedēļu  laikā pēc pieteikšanās beigu termiņa.

Ja ir neskaidrības par izsludināto vakanci, zvani Salacgrīvas novada domes  Tehniskās un nekustamo īpašumu nodaļas vadītājam Ivo Juškam uz tālruņa numuru 27336687 vai uzdod savu jautājumu, rakstot uz e-pasta adresi personals@salacgriva.lv ar norādi "Jautājums par VAKANCI".

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases norisi.