01. oktobris, 2020, Ceturtdiena

Lāsma, Zanda, Zandis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com


Novada pasākumi

Koncerts "Ziemassvētki cauri gadsimtiem"

Kad: 

27. decembrī, 2017, plkst: 18:00

Kur: 

Salacgrīva

Lielsalacas ev.lut.draudze aicina:

27.decembrī pl.18.00 

Koncerts “Ziemassvētki cauri gadsimtiem”

Piedalās: Endija Rezgale – soprāns,  Jana Zariņa - ērģeles, Līva Tomiņa – vijole, Elza Bleikša – flauta.

Ieeja – 5 EUR (biļešu iepriekšpārdošana “Biļešu paradīze” kasēs, koncerta dienā–baznīcā, bērniem līdz 7 gadiem–ieeja brīva)

“Ziemassvētki cauri gadsimtiem”
Ziemassvētki ir prieka, pateicības un dāvināšanas laiks, kurā mūzikas burvība spēj radīt svētku sajūtas katra cilvēka sirdī.
Liriskās eņģeļu balss īpašniece soprāns Endija Rezgale ir sarūpējusi īpašu muzikālu dāvanu Latvijas dievnamos jaunajā koncertprogrammā “Ziemassvētki cauri gadsimtiem”, kas sāksies Adventa laikā un turpināsies līdz Zvaigznes dienai. Endija iepriekšējos gados, ar klausītājiem pārpildītajās Latvijas baznīcās, piedalījās Ziemassvētku koncertprogrammās Pieskaries brīnumam un Ar sirdi eņģeļa plaukstā. Studiju laikā dzīves ceļš Endiju aizveda uz Dienvidāfrikas republiku, kur ar savu maigo un skaisto soprāna balsi viņa priecēja dienvidāfrikāņu sirdis. Atgriežoties dzimtenē Endija ir uzstājusies arī solo koncertu sērijā Rīgas Doma Katedrālē. Lai arī ir atgriezusies savā dzimtenē, viņa regulāri turpina koncertēt Dienvidāfrikā.
Šogad dziedātāja jauno koncertprogrammu saviem klausītājiem ir sagatavojusi kopā ar trim jaunām un talantīgām mūziķēm: ērģelnieci Janu Zariņu no Sanktpēterburgas, kura aktīvi darbojas Latvijas baznīcu koncertdzīvē, gan kā soliste, gan dažādu ansambļu sastāvos; vijolnieci Līvu Tomiņu, starptautisko konkursu laureāti Šveicē, Polijā, Vācijā, Čehijā un Vidzemes kamerorķestra, Vācijas jauniešu orķestra dalībnieci; flautisti Elzu Bleikšu starptautisko konkursu godalgoto vietu ieguvēju un Minhenes Jauniešu Filharmonijas orķestra dalībnieci, kura koncertē Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Vācijā, Nīderlandē, Ķīnā un Azerbaidžānā.
Koncertā dzirdēsiet pasaulē iemīļoto komponistu ārijas un Ziemassvētku korāļus.
Skanēs arī K. Sensānsa Ave Maria, G. F. Hendeļa Ombra mai fu, C. Franka Panis Angelicus, Ā. Č. Ādamsa Ak, svētā nakts u.c.

Endija_Zsvetki_2017_2..jpg