26. jūlijs, 2021, Pirmdiena

Ance, Anna, Annija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com


Novada pasākumi

Ceturtā Salacgrīvas novada jauniešu konference

Kad: 

18. oktobrī, 2019, plkst: 15:00

Kur: 

Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā

Ceturtā Salacgrīvas novada jauniešu konference

Jau ceturtā Salacgrīvas novada jauniešu konference notiks 2019.gada 18.oktobrī, 15:00 – 20:00, Rīgas ielā 10A, Salacgrīvā, Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta telpās.

Pasākums, ko rīko Salacgrīvas novada jaunatnes iniciatīvu centrs “BĀKA”, kopā pulcē jauniešus no visa novada, lai veicinātu savstarpējo sadarbību, gūtu jaunu pieredzi, kontaktus, radītu jaunas idejas un motivāciju, iepazītos ar uzņēmīgu jauniešu pieredzes un veiksmes stāstiem, dalītos viedokļos par jauniešiem aktuālām tēmām, kā arī individuāli un grupās piedalītos personības izaugsmes praktiskajās nodarbībās.

Šī gada konferences aktivitātes sniegs jauniešiem ieskatu medijpratībā, kas ļaus kritiski izvērtēt gan savu aktivitāti sociālajos tīklos, gan ziņas, ko publicē citi, tai skaitā mediji – kā mani ieraksti un fotogrāfijas var ietekmēt manu nākotni pēc nedēļas, gada vai desmit gadiem, vai visas ziņas, kuras lasu, dzirdu ir patiesas un nāk no kvalitatīva informācijas avota? Būs iespēja uzzināt par paaudžu īpatnībām un izdzīvot dažādas paaudžu sadursmes, ar kurām jaunietis satiekas visbiežāk – paskatīties un izanalizēt, kāpēc ar dažiem komunikācija veicas labi, bet ar citiem nespējam atrast kopīgu valodu. Kopā ar improvizācijas teātra aktieriem ielūkoties aktiermeistarībā, kā kļūt drosmīgiem ne tikai interneta vidē, bet arī uzstājoties publiski reālajā dzīvē.

Jaunieti, ļauj sevī sajust prieku un aizrautību par jaunām zināšanām, ko iespējams gūt ne tikai skolas vidē! Reģistrējies konferencei jau šodien: http://bit.ly/2kqt6ga

Vairāk par konferenci: jic@salacgriva.lv, 64071991
Kontaktpersona: marta.dance@salacgriva.lv, SNJIC “BĀKA” jaunatnes lietu speciāliste Marta Dance

SALACGRĪVAS NOVADA JAUNIEŠU KONFERENCE iv.png