skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Noslēgusies ZVSBL regulārā sezona

28.03.2012 06:29

Ziemeļvidzemes sieviešu basketbola līgas (ZVSBL) 5. sabraukuma spēles notika Alojā un Parksepā (Igaunija). Alojā spēlēja laukuma saimnieces, salacgrīvietes, Rīgas komanda un BK Lady (Alūksne). Pirmajā spēlē BK Aloja basketbolistes viegli tika galā ar Rīgas komandu 61:20. Pēc tam salacgrīvietes interesantā spēlē pieveica BK Lady - 71:53. Dienas noslēgumā derbijs - Aloja pret Salacgrīvu. Tika gaidīta spraiga, aizraujoša spēle, tāda tā arī bija. Mača 1. ceturtdaļā alojietes kontrolēja spēles gaitu un turēja vadību savās rokās, taču jau 2. ceturtdaļā Salacgrīvas komanda sāka lauzt spēles gaitu, atguva vadību un līdz spēles beigām to neatdeva. Vairākas reizes Alojas komandas ofensīva ļāva viņām gandrīz panākt sāncenses, bet tikai gandrīz. Gala rezultāts 69:60 par labu Salacgrīvas basketbolistēm, kuras turpina čempionātā spēlēt bez zaudējumiem.

6. sabraukuma spēles notika Cēsīs un Alūksnē, kur posma organizatores bija Rīgas komanda. Vispirms par spēlēm Cēsu 2. pamatskolā, kur spēlēja BK Aloja, BK Lady, Smiltenes BJSS un cēsnieces. Alojietes pirmajā spēlē, bieži mainot sastāvu, pieveica Smiltenes komandu ar 64:26, kaut jaunās smiltenietes, spēlējot ar lielu centību, pamanījās uzvarēt 1. ceturtdaļu ar 7:6, liekot Alojas komandai cīnīties ar pilnu jaudu. Pēdējā regulārā čempionāta spēlē BK Aloja tikās ar laukuma saimniecēm. Nekādas vaļības alojietes neatļāvās, un, metodiski palielinot rezultātu, Cēsu komanda tika sagrauta ar 76:55 (19:12, 21:9, 16:12, 20:22). Madara Krauze un Marita Puļļa katra guva pa 26 punktiem, nepārtraukti terorizējot pretinieču aizsardzību. Salacgrīvas komanda savas 2 pēdējās regulārās sezonas spēles aizvadīja Alūksnē. Vispirms salacgrīvietes tikās ar pagājušas sezonas principiālākajām pretiniecēm Parksepas komandu, kuru pirmajā aplī bija apspēlējušas Igaunijā. Parksepas komanda acīmredzami bija noskaņojusies revanšam, spēles gaita to apstiprināja. Pēc 1. puslaika 36:22 par labu igaunietēm, 3. ceturtdaļā ziemeļnieču spiediens bija vēl lielāks, pēc 3 spēles daļām jau 57:30, mača galotnē Salacgrīvas komanda ar Zanes Berdaškēvičas trāpījumiem nedaudz samazināja starpību, bet galarezultāts tomēr viņām bēdīgs - 44:68. Zane spēlē guva 25 punktus. Pirmais zaudējums sezonā. Pēdējā spēlē Salacgrīvas komanda viegli apspēlēja BK Alūksne ar 71:40 (19:13, 21:6, 14:14, 17:7). Laine Karlsone guva 24 punktus, Z. Berdaškēviča - 19.

8. Smiltene 1 - 13

FINAL 4 notiks 21. aprīlī Alojas sporta hallē. Par medaļām un titulu pusfinālos cīnīsies Salacgrīvas un Cēsu meitenes, Alojas un Parksepas komandas. Gaidāmas spraigas un principiālas cīņas. Basketbols nekad nebeidzas!